Pobierz aplikację Washster
Pobierz aplikację Washster
Home / Gwarancja

Gwarancja

Contacts

  • 5604 Willow Crossing Ct, Clifton, VA, 20124
  • Mon - Fri: 9:00am - 7:00pm
    Sat - Sun: 11:00am - 16:00pm
  • info@yourlaundrysite.com
  • +1-800-123-45-67
Schedule a Pickup
Schedule a Pickup

Błąd: Brak formularza kontaktowego.

[ Najwyższa jakość usług ]

Gwarancje Washster

Dbamy o Twoje rzeczy

Opiekujemy się Twoim praniem z najwyższą starannością, począwszy od momentu gdy kurier je od Ciebie odbiera, aż do czasu dostarczenie go czystego w wyznaczone miejsce.

Tylko profesjonaliści

Personel pralni jest wyszkolony, by odpowiednio rozpoznać różne rodzaje tkanin i zastosować odpowiednie metody prania, aby uniknąć uszkodzeń. Dodatkowo, pralnie stosują wysokiej jakości detergenty i środki piorące, które skutecznie usuwają plamy i zapewniają czystość rzeczy klienta. Pracownicy pralni starają się unikać zgniatania, rozciągania lub innych form uszkodzeń podczas procesu prania i suszenia. Często wykorzystują specjalne torby lub siatki, aby ochronić delikatne elementy przed mechanicznym działaniem pralki.


Doskonała współpraca

W razie jakichkolwiek problemów lub niejasności, skontaktujemy się z Tobą, służymy pomocą i odpowiadamy na wszelkie pytania dotyczące procesu prania i opieki nad rzeczami klienta. Dbałość o rzeczy klienta to priorytet pralni, aby zapewnić im satysfakcję i zaufanie w zakresie powierzenia swoich ubrań i tkanin do prania.


Transparentność

Prezentujemy klarowne i zrozumiałe informacje dotyczące kosztów usług, zarówno na swojej stronie internetowej jak i w aplikacji mobilnej. Dodatkowo, przed rozpoczęciem procesu prania, firma udziela klientom jasnych wyjaśnień dotyczących opcjonalnych dodatkowych usług oraz ich kosztów, co pozwala klientom na dokładne oszacowanie kosztów i uniknięcie nieprzyjemnych niespodzianek.


Oddajemy znalezione rzeczy

Dbając o pełną satysfakcję klientów, podejmujemy odpowiednie kroki w przypadku znalezienia przedmiotów, np. w kieszeniach ubrań przeznaczonych do prania. Gdy personel pralni natrafi na znalezione rzeczy, takie jak pieniądze, klucze lub inne wartościowe przedmioty, staramy jak najszybciej skontaktować z właścicielem i zwrócić mu te przedmioty w nienaruszonym stanie.

Zlecaj pranie kiedy chcesz!

Prosto i szybko.

Przekaż swoje pranie w nasze ręce z nową innowacyjną aplikacją washster! Teraz możesz zamówić profesjonalne usługi pralnicze z łatwością i wygodą na wyciągnięcie ręki. Wystarczy kilka kliknięć, aby umówić odbiór i dostawę swojego prania, a nasza zaufana ekipa pralniarzy zadba o resztę.