Pobierz aplikację Washster
Pobierz aplikację Washster
Home / Pralnia Warszawa

Pralnia Warszawa

[Washster ]

Pralnia Warszawa

Jaka pralnia w Warszawie?

Nasza pralnia warszawa to doświadczenie pielęgnowane od lat. Staramy się, aby każde ubranie, element garderoby czy inne materiały przeznaczone do prania zostały w sposób w pełni profesjonalny wyczyszczone i przygotowane do odbioru. Najwyższa jakość świadczonych usług połączona ze wsłuchiwaniem się w potrzeby klientów sprawiła, że udostępniamy również możliwość zdalnego zamawiania usługi prania. Jest to możliwe dzięki specjalnie opracowanej aplikacji mobilnej. Szeroki możliwości połączone z komfortem korzystania z naszych usług nawet bez konieczności wychodzenia z domu to powód, dla którego trafia do nas coraz więcej klientów.

Profesjonalna pralnia na wyciągnięcie ręki – czym są usługi pralni?

Nasza oferta obejmuje szeroki zakres usług z kategorii pralni. Stosujemy środki, dzięki którym możliwa jest minimalna ingerencja w środowisko z zachowaniem wysokiej skuteczności usuwania zabrudzeń. Wybierają nas osoby szczególnie dbające o otoczenie, jesteśmy pralnią ekologiczną. Wykonujemy zarówno pranie chemiczne, jak i wodne, w zależności od potrzeb, wymogów stawianych przez producentów odzieży czy innych tekstyliów. W naszej pralni wypierzemy między innymi:

 1. koszule
 2. garnitury każdego typu nadające się do pralni,
 3. garsonki damskie,
 4. suknie, w tym także suknie ślubne,
 5. pozostałe elementy garderoby w zależności od potrzeb,
 6. firany oraz zasłony,
 7. obrusy, serwetki, bieżniki,
 8. pościele, narzuty.

Pełny asortyment znajduje się na stronie cennika.

Pralnia Warszawa Washster – Pranie zamawiane online – ile to kosztuje?

Ekologiczna pralnia dzięki udostępnionej aplikacji mobilnej świadczy usługi w cenach standardowych dla pralni różnego typu. Cennik pralni nie odbiega od cenników pralni osiedlowej czy punktów dostępnych w galeriach handlowych. Szczegółowa wycena prania zależna jest od rodzaju elementów garderoby oddawanych do czyszczenia, ich ilości. W zbliżonej cenie można jednak otrzymać wartość dodaną – to oszczędność czasu, jaką uzyskuje się, składając zamówienie online, z użyciem aplikacji usługi prania. Nie trzeba wychodzić z domu, pranie zostanie odebrane ze wskazanego adresu w dogodnym terminie, tak samo może wyglądać jego zwrot.

Proces zamawiania prania – to proste!

Zamówienie usługi prania nie wymaga specjalnych umiejętności. Za pierwszym razem trzeba poświęcić na to chwilę, lecz już każdy następnym razem wszystko przebiega błyskawicznie. Jak zamówić pranie? Oto kolejne kroki:

 1. Zainstaluj aplikację mobilną. Jest ona dostępna za darmo w sklepach z aplikacjami, wystarczy odszukać ją, pobrać na telefon czy inne zgodne urządzenie mobilne z dostępem do Internetu i zainstalować. Proces jest standardowy, jak przy instalacji innych aplikacji. Aplikację pobierzesz tutaj: https://washster.com/pobierz
 2. Zarejestruj się w aplikacji. Wystarczy podać podstawowe dane, które umożliwią założenie konta użytkownika i składanie późniejszych zamówień. Rejestracja jest błyskawiczna i bardzo prosta.
 3. Zamów pranie. Wybierz datę odbioru, termin zwrotu gotowego prania. Uzupełnij niezbędne informacje. Całość procesu składania zamówienia jest intuicyjna.
 4. Ureguluj płatności od razu w aplikacji lub przy odbiorze prania. Do obydwu metod wystarczy karta płatnicza. W przypadku aplikacji należy wprowadzić do niej dane karty.

Błyskawiczne pranie w wybranym czasie – termin realizacji usługi

Zamówienie prania to jednocześnie wskazanie terminu odbioru prania oraz zwrotu. Dzięki temu czas, w jakim zostanie wykonana usługa jest ustalany indywidualnie w zależności od potrzeb. Działamy szybko i sprawnie, z zachowaniem wszystkich standardów obsługi i wybranej technologii prania. Ubrania czy inne tekstylia czyste i gotowe do użytkowania mogą być dostarczone z powrotem już w 48 godzin.

Najlepszy możliwy stosunek jakości do ceny

Oddanie prania do naszej pralni Warszawa to powierzenie często cennych ubrań i tekstyliów w nasze ręce. Zdajemy sobie sprawę, jak ważne jest doprowadzenie ich do idealnej czystości. Bez obaw, nasze doświadczenie pozwala nam na dokładne wypranie i przygotowanie prania do odbioru w wybranym terminie. Dostarczamy pod wskazany adres należycie wyprane i odpowiednio zabezpieczone, zapakowane tekstylia zgodnie z ustaleniami. Stawiamy na jakość i rzetelność na każdym kroku.

Zlecaj pranie kiedy chcesz!

Prosto i szybko.

Przekaż swoje pranie w nasze ręce z nową innowacyjną aplikacją washster! Teraz możesz zamówić profesjonalne usługi pralnicze z łatwością i wygodą na wyciągnięcie ręki. Wystarczy kilka kliknięć, aby umówić odbiór i dostawę swojego prania, a nasza zaufana ekipa pralniarzy zadba o resztę.