Białołęka

Świat się ciągle zmienia. Pojawienie się nowych technologii przeorganizowało życie każdego z nas. Warto pamiętać o tym, że nowe rzeczy są po to, aby ułatwiać nam życie. Dlatego zdecydowaliśmy się na udostępnienie naszym klientom możliwości zamawiania usługi prania za pośrednictwem aplikacji mobilnej. Świat się zmienia, zmieniacie się Wy – nasi klienci. Nie chcemy pozostawać w tyle, chcemy ułatwić Wam życie i zaoferować coś, co nadąży za Waszym życiem. Świat się zmienia, ale ulubiony sweter pozostaje ten sam. Mamy wieloletnie doświadczenie na rynku i świadczymy dla Was swoje usługi od dawna, dlatego wiemy, jak ważne są ubrania i ich jakość. W naszej pralni korzystamy z najnowocześniejszychpralna technologii, tak, aby czyścić ubrania, nie niszcząc ich. Nawet po wielu praniach ulubiony sweter pozostanie świeży i będzie wyglądał jak nowy.

Czym się zajmujemy i na czym polega usługa pralni?

Do naszej pralni możesz oddać swoją ulubioną garsonkę, najlepszą spośród wszystkich Twoich koszul, czy sweter po ukochanej babci. Zajmujemy się też praniem garniturów, sukienek oraz innych części garderoby. W naszej pralni możesz uprać delikatną pościel, czy eleganckie zasłony. Dzięki temu, że świadczymy usługi prania chemicznego oraz wodnego zostawione u nas ubrania odzyskają dawny blask bez utraty na jakości. Pranie chemiczne to specjalny rodzaj usługi prania bez wody. Dzięki temu rozwiązaniu nawet delikatny materiał się nie zniszczy, a wszystkie zabrudzenia zostaną usunięte. To zdecydowanie skuteczniejsza, a zarazem bezpieczniejsza metoda niż pranie w domowej pralce. Szczególnie poleca się ją, gdy ubrania są delikatne, wykonane z naturalnej wełny albo puchu. Jeśli na metce Twojego ubrania jest zalecenie prania chemicznego, to nie wahaj się i skorzystaj z usług naszej pralni. Nie warto narażać ubrań na zniszczenie. Tym bardziej, że pranie chemiczne jest przyjazne środowisku, a nadmierna wymiana garderoby nie. Dbając o ubrania dbasz o planetę.

Ile kosztuje usługa w pralni?

Korzystanie z usług aplikacji jest bardzo wygodne i pozwala na dużą oszczędność czasu. Czy ta wygoda wiąże się z dodatkowymi kosztami? Choć mogłoby się wydawać, że za skorzystanie z usług pralni, która wykorzystuje nowoczesne technologie będzie trzeba zapłacić więcej, to wcale tak nie jest. Usługi w naszej pralni są w tej samej cenie, co usługi zwykłej pralni osiedlowej albo pralni w galerii handlowej. Różnica polega na tym, że do galerii handlowej musisz  pojechać z całym zestawem brudnych ciuchów, a korzystając z naszej pralni nie musisz jechać nigdzie. Skorzystaj z wygodnej aplikacji, a my odbierzemy Twoje ubrania spod wskazanego adresu. Wygodne i szybkie, prawda? A w dodatku nie kosztuje więcej, niż korzystanie z usług zwykłej pralni.

Jak zamówić pranie?

Jeśli jesteś zainteresowany skorzystaniem z usług naszej pralni albo po prostu chcesz wypróbować naszą aplikację i zamówić pranie, to wystarczy, że zainstalujesz aplikację na swoim telefonie. Aplikacja mobilna jest dostępna w sklepach dla platformy Android i iOS. Rejestracja jest szybka i prosta. Kolejnym krokiem jest złożenie zamówienia. Nasza aplikacja jest intuicyjna, stworzona z myślą o Twojej wygodzie. Wiemy, że każdy ma różne preferencje dotyczące płacenia za rzeczy zamówione przez Internet. Przygotowaliśmy więc dwie opcje. Za pranie można zapłacić poprzez wprowadzenie danych karty w aplikacji albo kartką przy odbiorze prania. Koniec z sytuacją, w której przez kilka godzin studiujesz ulotkę nowej pralki, a potem wybierasz zły program i niszczysz swoje ubrania. Pranie w naszej pralni wymaga od Ciebie tylko obsługi wygodnej aplikacji.

Jaki jest termin realizacji usługi prania?

To Ty  wybierasz dogodny dla siebie termin odbioru i zwrotu prania. Oddajesz nam swoje brudne ubrania w dogodnym dla siebie czasie i odbierasz je wtedy, kiedy Ci pasuje. Nie musisz nawet wychodzić domu. Zrobimy wszystko za Ciebie i zrobimy to wtedy, kiedy będziesz miał na to czas. Zarówno czas odbioru, jak i zwrotu ustawiasz w aplikacji. Wszystko jest proste i klarowne. Jeśli zależy Ci na czasie, to pamiętaj, że Twoje pranie może być u Ciebie w ciągu 48 godzin. To idealne rozwiązanie dla osób, które mają konkretne plany i potrzebują czystych ubrań w określonym terminie. Przygotowaliśmy tę usługę, bo wiemy, jak ważny jest czas i że nie warto go tracić na nudne, codzienne czynności. Chcemy świadczyć usługi na miarę naszych czasów. Skoro można zamówić jedzenie przez aplikację, to czemu nie zamówić usługi prania?

Jakość naszej usługi

Świadczymy nasze usługi od dawna i wiemy, że ubrania, to nie tylko kawałek tkaniny. Korzystając z naszej pralni możesz być pewny, że Twoje ubrania wrócą do Ciebie czyste, niezniszczone, odpowiednio zapakowane i starannie dostarczone. Jesteśmy profesjonalistami i dbamy o to, aby każdy etap został zrealizowany jak należy. Pranie pojawi się u Ciebie dokładnie w tym czasie, który wyznaczysz w aplikacji. Czyste, świeże, zadbane. Oddając w nasze ręce swoje ubrania możesz być pewny, że będą w dobrych rękach. Zainstaluj aplikację, przekonaj się o poziomie świadczonych przez nas usług i raz na zawsze przestań martwić się praniem.