Pralnia Ursynów

Twoja pralnia

Pralnia Ursynów pomoże by brak czasu już nigdy nie był powodem, przez który tony ubrań będą czekały na pranie w twojej łazience. Jesteśmy ekologiczną pralnią z wieloletnim doświadczeniem, która wyszła naprzeciw oczekiwaniom klientów i umożliwiła zamawianie usług za pośrednictwem aplikacji mobilnej. Wystarczy, że złożysz zamówienie, a my odbierzemy, wypierzemy i odwieziemy pranie prosto pod twoje drzwi.

Na czym polega usługa pralni?

Nasza pralnia Ursynów oferuje kompleksowe pranie różnego rodzaju rzeczy. Dzięki używaniu wysokiej jakości preparatów i maszyn, radzimy sobie nawet z niezwykle delikatnymi tkaninami, które wymagają specjalnego traktowania. Zajmujemy się praniem koszul, garniturów, garsonek i innego rodzaju garderoby. Świadczymy zarówno usługi prania chemicznego, jak i wodnego, które dobieramy do konkretnych materiałów i rodzaju zanieczyszczeń z jakimi mamy do czynienia. W zależności od potrzeb klientów świadczymy także usługi w zakresie prania zasłon, firan, obrusów, narzut,  itp. Jesteśmy w stanie sprostać niemal wszystkim wyzwaniom, jakie stawiają przed nami trudne do usunięcia zabrudzenia takie, jak np. plamy z kawy, wina, czy herbaty. Zważywszy na to, że jesteśmy pralnią ekologiczną, przy wykonywaniu usług zawsze mamy na celu dobro otaczającego nas środowiska. Używamy więc maszyn, preparatów i technologii, które nie mają negatywnego oddziaływania ani na ludzi, ani na przyrodę.

Ile kosztuje usługa?

Korzystanie z usług naszej pralni nie jest droższe, niż pranie ubrań w pralniach osiedlowych, bądź tych, które znamy z popularnych centrów handlowych. Ponadto, dzięki nam nie trzeba tracić czasu na zawożenie prania do pralni i stanie w kolejkach. To my odbieramy pranie od Ciebie z domu, po czym wykonujemy usługę i odwozimy wyprane i zapakowane rzeczy w dogodnym dla Ciebie czasie. Usługi świadczone w ten sposób są niezwykle wygodne dla klientów, którzy w biegu dnia codziennego, nie zawsze mają czas na pranie, a co dopiero na zawiezienie, a następnie odebranie ubrań z pralni.

Jak zamówić pranie?

Proces zamówienia prania jest bardzo krótki i składa się z kilku prostych kroków. Przede wszystkim należy zacząć od zainstalowania aplikacji mobilnej (dostępna w Appstore oraz Google Play), którą znajdziemy w sklepach np. na smartfonach lub tabletach. Po pobraniu aplikacji na urządzenie, należy dokonać rejestracji w celu założenia konta z którego będzie można składać zamówienia. Po uzyskaniu dostępu do konta można już w pełni cieszyć się możliwościami, jakie daje aplikacja, dzięki której szybko i sprawnie zamówimy usługę prania ubrań, bądź innych wybranych przez nas rzeczy takich, jak np. firanki. Co ważne, aplikacja pozwala na sprawne uregulowanie płatności należnych za wykonaną usługę. Za pranie można łatwo zapłacić wprowadzając dane z karty bankowej do aplikacji, lub standardowo i wygodnie zapłacić  kartą dopiero przy odbiorze gotowego prania.

Jaki jest termin realizacji usługi prania?

Po zamówieniu usługi w aplikacji, można samodzielnie wybrać dogodny termin, w którym gotowe pranie zostanie dostarczone pod twoje drzwi. W zależności od potrzeb danego klienta, usługa może zostać zrealizowana nawet w ciągu 48 godzin! To bardzo komfortowe rozwiązanie, zwłaszcza w momencie, w którym szybko potrzebujemy rzeczy np. na nieoczekiwany wyjazd służbowy, czy przyjęcie, o którym wcześniej nie wiedzieliśmy. Korzystając z usług naszej pralni można być spokojnym o to, że zamówione pranie zawsze dotrze do nas na czas i w wyznaczone miejsce.

Jakość oferowanych usług

Oddając rzeczy do naszej pralni, można być pewnym że usługa zostanie wykonana przy zachowaniu najwyższych standardów, które zadowolą nawet najbardziej wymagających klientów. Po tym, jak pranie trafia do pralni znajduje się w najlepszych rękach. Zatrudniamy specjalistów, którzy doskonale znają specyfikę niemal każdego materiału, dzięki czemu potrafią dobrać  środki i metody, które będą najodpowiedniejsze dla danej tkaniny. Usługi są wykonywane bardzo dokładnie, dzięki czemu dostarczone pranie zawsze jest należycie wyprane i zapakowane. Rzeczy przywiezione z naszej pralni, od razu nadają się do użycia i z pewnością będą zachwycać swoim nieskazitelnym wyglądem.