Pralnia Zielonka

Nasza pralnia

Pranie choć kojarzy nam się z codzienną i niezbędną czynnością wśród domowych obowiązków, nie zawsze jest łatwe i przyjemne. Nie raz mamy do czynienia z zabrudzeniami z, którymi nie jesteśmy w stanie sobie sami poradzić, stosując tradycyjne środki czystości dostępne dla wszystkich w sklepach. Jeśli chodzi o przyjemność, dużo ludzi nie przepada za robieniem prania w domu. Dla niektórych może to być uporczywy obowiązek, który zajmuje dużo czasu a także niekiedy i nerwów. Wychodzimy na przeciw oczekiwaniom klientów i niechęci do samodzielnego prania, oferując usługi prania na najwyższym poziomie i w ekspresowym tempie.

Nasza pralnia działa na rynku od wielu lat. Posiadamy cenne doświadczenie w kontaktach z klientem jak i z jakością oferowanych usług. Biorąc pod uwagę potrzeby jak i oczekiwania naszych klientów oraz zmieniający się rynek, oddajemy do Państwa dyspozycji aplikację mobilną dzięki, której z łatwością można zamówić usługi naszej pralni. Wykonując każde zlecenie, wkładamy całe serce w jego dokonanie oraz podchodzimy indywidualnie do każdego klienta. Najnowsze technologie wprowadzone przez nas wpływające głównie w jakość świadczeń, pozytywnie wpływają na ubrania i inne zawierzone nam części garderoby.  Z naszych rąk nie wyjdzie nigdy nic zniszczonego. Zaufaj profesjonalistom, którzy zajmą się odpowiednio podchodząc do pracy z sercem, Twoim praniem.

Co oferuje pralnia?

Zajmujemy się głównie praniem koszul, garniturów, garsonek, pościeli jak i innych części garderoby. W naszej ofercie można znaleźć pranie chemiczne i wodne. Pierwsze z nich odbywa się bez udziału wody, dla tkanin jej nie lubiących, które nie powinny mieć z nią do czynienia, są to m.in rzeczy skórzane czy futra. Pranie wodne natomiast jest tradycyjną formą, jednak w naszej pralni jest to proces rozbudowany o nowoczesne technologie.

Usługi naszej pralni dostosowane są na każdą kieszeń. Śmiało można porównać nasze ceny do cen osiedlowych pralni czy tych znajdujących się w galeriach handlowych. Jednak co nas różni od tych, popularnych miejsc?  Aby zlecić nam usługi, klient nie musi osobiście nas odwiedzać i dostarczać ubrania. Jesteśmy do Waszej dyspozycji i to my przyjedziemy na wskazany adres w aplikacji, aby odebrać rzeczy do prania.

Jak zamówić pranie w pralni?

  1. Zamówienie usług naszej pralni jest dziecinnie proste. Poniżej znajduję się krótki instruktaż jak szybko zostać naszym klientem:
    Zainstaluj aplikację na swoim telefonie, dostępną w sklepach dla platformy Android oraz IOS (Sklep Google Play oraz App Store).
  2. Zarejestruj się w wygodny i ekspresowy sposób, podając kilka niezbędnych informacji potrzebnych do realizacji przez nas Twojego zamówienia.
  3. Złóż odpowiednie zamówienie, spełniające Twoje oczekiwania. Dzięki czytelnej ofercie, wiesz za co dokładnie i za ile opłacisz usługę przez nas oferowaną.
  4. Zapłać za pranie w aplikacji poprzez wpisanie danych swojej karty bankowej lub przy odbiorze swoich ubrań na miejscu, w pralni.

Jest to szybki i wygodny sposób na składanie zamówień na nasze usługi, nie ruszając się tym samym z kanapy! Jesteśmy przekonani, że każdy z naszych klientów będzie zadowolony z użytkowania naszej aplikacji, ponieważ w dzisiejszych czasach jest to absolutnie najlepsze wyjście jeśli chodzi o oferowanie usług, a każdy ma dostęp do telefonu, dzięki czemu osoba w każdym wieku jest w stanie zamówić usługi naszej niezawodnej pralni.

Stworzyliśmy aplikację w tak wygodny sposób do korzystania, że składając swoje zamówienie, wybierasz dogodny Ci termin odbioru prania jak i jego zwrotu. Nie musisz przejmować się jak zagospodarować swój czas, aby dowieźć nam swoje ubrania do czyszczenia. Wystarczy, że skorzystasz z telefonu, włączysz naszą aplikację i podasz adres odbioru, do którego to już my udamy się jak najprędzej. Jeśli chodzi o czas wykonania usług to najszybciej kiedy dokonamy profesjonalnego i dokładnego czyszczenia Twoich ubrań oraz kiedy pranie będzie gotowe do odbioru to zaledwie 48h! Jest to optymalny czas na wykonanie najwyższej jakości usługi prania, tak, aby Twoje ubrania wyglądały jak nowe i  posłużyły na długie lata użytkowania.

Jakość usług pralni

Co do jakości naszych usług, jesteśmy w stanie ci zagwarantować najwyższy poziom zadowolenia i satysfakcji. Twoje ubrania trafiają w ręce najlepszych profesjonalistów w dziedzinie prania i czyszczenia. Każda tkanina jest traktowana indywidualnie i z sercem. Wymaga odpowiednich substancji czyszczących i to należy do zadań naszego zespołu, aby nic nie wyszło spod naszych rąk zniszczone lub nieodpowiednio potraktowane. Wybierając termin odbioru prania w aplikacji, możesz być pewny, że zostanie on dotrzymany co do godziny. Cenimy sobie czas naszego klienta, nie narażając go na niezadowolenie. Zamówienia traktujemy  z szacunkiem a ubrania wychodzące spod naszych rąk zawsze są starannie uszlachetnione, nieskazitelnie czyste, zaimpregnowane oraz wyprasowane. Gwarantujemy, że wyczyścimy nawet najcięższe zabrudzenia z Twoich ubrań. Stosujemy wysokiej jakości produkty radzące sobie z każdym rodzajem brudu. Wszystko również starannie pakujemy, abyś mógł bezpiecznie odebrać i przewieźć ubrania do swojego domu.