Bielany

Zapraszamy do skorzystania z naszej bogatej oferty. Stawiamy na ekologiczne rozwiązania i dlatego też nasza pralnia funkcjonuje w zgodzie ze wszelkimi standardami dotyczącymi dbania o środowisko naturalna. Warto zaufać doświadczeniu i wiedzy pracowników naszej pralni. Pralnia Bielany Washster działa od wielu lat i w tym czasie pracowaliśmy na zaufanie ze strony stałych klientów. Mamy nadzieję na współpracę z następnymi, którzy chętnie zmienią dotychczasowe nawyki i zaufają pralni ekologicznej. Specjalnie dla Was uruchomiliśmy możliwość zamawiania usługi prania poprzez dedykowaną aplikację mobilną. To niezwykle komfortowe i wygodne rozwiązanie, dzięki któremu można w szybki sposób zamówić usługę prania i cieszyć się jej efektami.

Pralnia – najważniejsze informacje

Oferujemy klientom szereg przydatnych rozwiązań. Każdy zainteresowany z całą pewnością znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Na bieżąco zajmujemy się praniem koszul, marynarek, garniturów. Bez najmniejszego problemu poradzimy sobie z praniem chemicznym i wodnym. W przypadku zasłon, firan czy obrusów stosujemy najnowocześniejsze metody prania, dzięki czemu po niedługim czasie oczekiwania klienci odbierają gotowe i czyste rzeczy. Nie ma dla nas zadań nie do wykonania, jesteśmy przygotowani na każde wyzwanie. Zapewniamy szybką i sprawną obsługę każdego zlecenia.

Jaki jest cennik pralni?

Co warte podkreślenia nasze ceny są absolutnie konkurencyjne w porównaniu ze standardowymi pralniami dostępnymi na osiedlu czy w galeriach handlowych. Nie zawyżamy sztucznie cen i staramy się uwzględniać potrzeby klientów w każdym zakresie. Niezwykle dużym udogodnieniem jest fakt, że nie ma nawet potrzeby opuszczania własnego domu. Otóż pracownicy naszej firmy odbierają rzeczy do wyprania bezpośrednio od klientów..

Jak zamówić pranie w pralni?

Przechodząc do szczegółów, postaramy się opisać poszczególne zasady odnoszące się do kwestii zamówienia usługi prania w naszej firmie. Najważniejszym elementem jest naturalnie instalacja specjalnej aplikacji mobilnej dostępnej w sklepach (App Store lub Google Play). W efekcie powinniśmy bez żadnego kłopotu dokonać szybkiej rejestracji. Stawiamy na minimum formalności – wystarczy Twój numer telefonu oraz adres email. Kolejnym krokiem jest już złożenie konkretnego zamówienia dotyczącego prania. Jeśli chodzi o dostępne metody płatności, to w tym przypadku również mamy kilka opcji: można uiścić płatność za usługę w aplikacji poprzez wprowadzenie danych z karty płatniczej lub też rozwiązać tą kwestię w momencie odbioru prania – płacąc kartą u naszego kuriera.

Ile trwa realizacja zamówienia w pralni?

Nasza pralnia ekologiczna stara się stworzyć klientom jak najlepsze warunki. W rezultacie proponujemy wybór wskazanego przez Was dokładnie terminu odbioru prania i jego zwrotu. Działamy naprawdę ekspresowo. Czyste pranie może być u Ciebie z powrotem po upływie nawet 48 godzin. Zaufaj nam, a my odwdzięczymy się realizacją usługi w terminie. Do tego dołożymy najwyższą jakość prania. Powierzone nam rzeczy wrócą do Ciebie w nienaruszonym stanie.

Możesz mieć stuprocentową pewność, że uwzględnimy wszystkie Twoje wskazówki odnośnie prania. Szybko dostarczymy Ci rzeczy zgodnie z terminem wybranym w aplikacji. Oczywiście możesz liczyć na to, iż będą one nie tylko odpowiednio wyprane, lecz również wyprasowane i zapakowane. Jesteśmy profesjonalistami i cenimy sobie kompleksową usługę prania na jak najwyższym poziomie. Czekamy na zgłoszenia i jesteśmy gotowi do działania. Pralnia ekologiczna stoi przed Wami otworem. Każde zlecenie traktujemy priorytetowo i podchodzimy do niego indywidualnie.