Pobierz aplikację Washster
Pobierz aplikację Washster
Home / Jak to działa

Jak to działa

Odbierzemy i zwrócimy Twoje pranie

Jak to działa?

Dzięki doświadczonym pralniom możesz cieszyć się czystymi, pachnącymi i starannie wyprasowanymi ubraniami, oszczędzając jednocześnie swój czas i energię. Odkryj wygodę i doskonałość usług pralniczych już dziś!

 

Zainstaluj naszą aplikację Washster i złóż swoje zamówienie.

Pobierz aplikację
Pobierz aplikację
01
Zamówienie

Za pomocą naszej aplikacji wybierz artykuły oraz metodę płatności.

02
Odbiór prania

Kurier przyjedzie po Twoje rzeczy w wybranym przez Ciebie terminie.

03
Realizacja w 48h

Pralnie biorą się do pracy zapewniając doskonałą jakość, świeżość i ochronę tkanin.

04
Gotowe!

Kurier odwozi Ci pranie w wyznaczonym czasie i miejscu.

Najczęściej zadawane pytania

Rozwiewamy Twoje wątpliwości

Dla klientów indywidualnych
W jaki sposób dostarczam pranie do Was?
Nie musisz nigdzie się ruszać ze swojego domu lub biura. Naszykuj rzeczy w wygodny dla siebie sposób (torba, worek lub trzymaj je luzem). Nasz kierowca przyjedzie o ustalonej godzinie i odbierze rzeczy do prania. Następnie, w ustalonym miejscu i o ustalonej porze zwróci wszystko czyste i pachnące!
Gdzie dokładnie działacie?
Aktualnie nasza pralnia dostępna jest na terenie Warszawy i miejscowości okolicznych. Pobierz naszą aplikację i sprawdź w trakcie rejestracji, czy działamy w Twojej okolicy!
Czy mogę złożyć zamówienie przez telefon?
Aktualnie zamówienia przyjmujemy wyłącznie za pośrednictwem naszej aplikacji. Jeżeli masz problem z jej korzystaniem, zadzwoń do nas a przeprowadzimy Cię przez proces rejestracji i złożenia pierwszego zamówienia!
Czy odbiór możliwy jest z biura?
Oczywiście! To Ty decydujesz jak Ci wygodniej przekazać nam swoje rzeczy. Wolisz oddać rzeczy w domu a odebrać je w biurze? No problem - każde zamówienie możesz składać na dowolne adresy w aplikacji.,
W jaki sposób mogę zapłacić za zamówienie?
Udostępniamy wygodne sposoby płatności bezgotówkowych. Są to przelewy elektroniczne, BLIK lub karta kredytowa. Możesz także zapłacić wygodnie kartą w terminalu u naszego kierowcy.
Jak mogę sprawdzić status mojego zamówienia?
Wiemy, że Twoje rzeczy są dla Ciebie ważne. Dlatego w aplikacji udostępniamy pełny podgląd procesu obsługi zamówienia. W każdym momencie możesz sprawdzić gdzie znajduje się Twoje pranie oraz jaki asortyment jest pod naszą opieką.
Czy pierzecie wszystko?
Szczegółowy cennik możesz znaleźć na naszej stronie. Sprawdzisz tam wszystkie elementy, które możesz nam oddać. Czegoś brakuje? Masz jakieś pytania? Śmiało - pisz lub dzwoń do nas.
Co jeśli uszkodzicie moje rzeczy?
Wiemy, że powierzone nam rzeczy są dla Ciebie istotne. Dlatego zajmujemy się nimi z należytą dbałością. Jednak w przypadku uszkodzenia Twoich rzeczy, zapewniamy świadczenie gwarancyjne opisane w regulaminie świadczenia usługi.