Pralnia Piaseczno

Czym jest nasza pralnia?

Jesteśmy pralnią z wieloletnim doświadczeniem, dla której najważniejsze jest zadowolenie klientów. Dokładamy wszelkich starań, aby byli usatysfakcjonowani, a co za tym idzie, wracali do nas. Staramy się wychodzić na przeciw oczekiwaniom klientów i spełniać ich największe nawet wymagania. Zdajemy sobie sprawę z tego, że żyje się teraz w ciągłym biegu, często brakuje czasu na wykonanie tak prozaicznej czynności jak pranie. Teraz nie musicie się już tym przejmować, ponieważ pranie zrobimy za Was. Postanowiliśmy zaoszczędzić naszym klientom nieco czasu i wprowadziliśmy możliwość zamawiania usługi prania, za pośrednictwem aplikacji mobilnej. Jest to ogromna oszczędność czasu, który można wykorzystać na pracę, odpoczynek, hobby. Nie trzeba nigdzie jeździć, stać w korkach, szukać miejsca do zaparkowania i generować dodatkowych kosztów w postaci paliwa czy biletów za parking.

Nasza pralnia stosuje nowoczesne technologie, dzięki czemu ubrania, które oddajecie w nasze ręce są oddawane w idealnym stanie. Nie ma takiej możliwości, aby ubrania podczas prania u nas, zniszczyły się. Oddając swoje ubrania do nas, oszczędzacie czas, mając jednocześnie pewność, że odbierzecie idealnie wyprane rzeczy, bez najmniejszych nawet uszkodzeń, co niestety zdarzyć się może w tradycyjnej pralce. I to wszystko bez wychodzenia z domu.

Co pierzemy w pralni?

Nasza wyjątkowa pralnia zajmuje się praniem różnego rodzaju ubrań między innymi, koszul, garniturów, garsonek, pościeli oraz innego rodzaju garderoby. O każdego elementu garderoby podchodzimy ze szczególną dbałością, zdając sobie sprawę z tego, że oddajecie nam często Wasze ulubione ubrania.

Pralnia świadczy usługi prania chemicznego oraz wodnego. Każda z tych metod jest wyjątkowo skuteczna. Prania zawsze wychodzi od nas idealnie czyste, co jest w pralni najważniejsze. Dostosowujemy technologię prania do materiału, z którego jest wykonane dane ubranie, do każdego podchodząc indywidualnie.

Zlecając nam pranie można zaoszczędzić nie tylko czas, ale też pieniądze, gdyż usługa ta jest w cenie pralni osiedlowej lub pralni w galerii handlowej, nie trzeba jednak nigdzie jechać, z praniem, ponieważ dzięki aplikacji odbierzemy je bezpośrednio z podanego adresu, a także przywieziemy po skończeniu usługi. Nasza pralnia oferuje zatem usługę kompleksową, co jest niezwykle ważne dla osób zapracowanych, osób starszych, rodzin z dziećmi, w których pranie nigdy się nie kończy, a także dla każdego kto nie ma ochoty tracić czasu na robienie prania i woli poświęcić ten czas na znacznie przyjemniejsze czynności. Nie będziecie musieli przejmować się praniem, wywieszaniem go, suszeniem oraz składaniem. Dzięki naszej pralni uwolnicie Wasze łazienki, mieszkania oraz balkony i tarasy od wiszącego i schnącego prania, które nie jest ozdobą domu. Obecne czasu pandemii koronawirusa nie sprzyjają częstemu przemieszczaniu się, wiele osób jest zmuszona przebywać na kwarantannie domowej. Usługa prania z odbiorem i dowozem po skończonej usłudze, jest więc bardzo dobrym rozwiązaniem.

Jak zamówić pranie w pralni?

Zamówienie prania jest niezwykle proste. Potrzebny jest do tego jedynie smartfon, bez którego najczęściej się nie ruszamy. Wystarczy zainstalować aplikację mobilną na swoim smartofnie. Jest ona dostępna w sklepach dla platformy Android oraz iOS. Następnie należy się zarejestrować, co odbywa się bardzo szybko i już można składać zamówienie na odbiór prania. Aplikacja jest bardzo prosta i intuicyjna. Zlecenie można wykonać w kilku prostych krokach, będąc w tym czasie w pracy czy na spacerze. Kolejnym atutem naszej pralni jest bardzo prosta i wygodna płatność. Można jej dokonać na dwa sposoby. Pierwszy z nich to wprowadzenie danych karty płatniczej w aplikacji, drugi sposób to płatność kartą u nas, bezpośrednio przy odbiorze prania. Nie trzeba się martwić o posiadanie gotówki w domu.

Ogromnym atutem jest też to, że działamy nie tylko skutecznie, ale też bardzo szybko, pranie będzie bowiem z powrotem u Was w ciągu zaledwie 48h! Jest to naprawdę wyjątkowo krótki czas, biorąc pod uwagę fakt, że wchodzi w niego także usługa przywiezienia czystego prania pod wskazany adres. Podczas składania zamówienia można wybrać dogodny termin zarówno odbioru prania jak i jego zwrotu. Przyjedziemy pod wskazany przez Was adres.

Gwarantujemy najwyższą jakość naszej usługi. Możecie być pewni, że Wasze pranie znajduje się w dobrych rękach. Zostanie ono dostarczone czyste, pachnące oraz bezpiecznie i porządnie zapakowane, a to wszystko w umówionym wcześniej terminie. Wieloletnie doświadczenie pozwala nam nazywać się ekspertami w dziedzinie prania, która jest niezbyt lubianym, a przede wszystkim czasochłonnym zajęciem. Dzięki naszym usługom nie będziecie musieli już więcej przejmować się robieniem prania, gdyż zrobimy to po prostu za Was i to z wielką przyjemnością.

Dziękujemy Wam za zaufanie i zapraszamy do skorzystania za naszej innowacyjnej usługi, jaką jest mobilne zamawianie prania. Czystość i dbałość o każdy szczegół jest naszą dewizą, więc gwarantujemy Wam najwyższą jakość i satysfakcję z wykonanej usługi.