Pralnia Wawer

Kim jesteśmy?

Świat idzie do przodu i my razem z nim. Jesteśmy jedną z lepiej rozwiniętych pralni pod względem obsługi klienta i jakości świadczonych przez nas usług. Dzięki najnowocześniejszym technologiom mamy gwarancję satysfakcji każdego klienta, który zaufał naszej działalności. Dla wygody nabywców naszych usług uruchomiliśmy aplikację mobilną, by współpraca z nami była jeszcze łatwiejsza. Nasze dotychczasowe, wieloletnie doświadczenie i chęć wyjścia naprzeciw oczekiwaniom klientów dała nam możliwość stworzenia usługi niemalże doskonałej. Chcielibyśmy podzielić się z Wami najwyższą jakością i świetnym sposobem organizacji w realizacji usług pralni – przekonajcie się sami, a na pewno zbudujemy długotrwałą i stabilną współpracę.

Na czym polega usług pralni?

Zapewniamy wypranie każdego rodzaju materiału. Zajmiemy się Twoim garniturem, garsonką, koszulami i pościelą. Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych. Korzystając z dotychczasowego doświadczenia i dostępu do najnowszej technologii potrafimy sprostać zdecydowanej większości wyzwań pralniczych. Z nami masz pewność, że pranie zostanie potraktowane przez nas z należytą uwagą i dbałością o szczegóły. Dzięki takiemu podejściu mamy bardzo niski współczynnik uszkodzenia prania, który graniczy z błędem statystycznym. Oferujemy pranie wodne i chemiczne. Dobieramy rodzaj procesu technologicznego do specyfiki każdego przypadku z osobna. Dla nas wszyscy klienci posiadają status VIP i na takim poziomie jakościowym są obsługiwani.

Ile kosztuje usług pralni?

Jeżeli zastanawiacie się ile kosztuje korzystanie z usług pralni, która z opisu brzmi jak ta z segmentu premium – uspokajamy. Koszty prania będą takie same jak w osiedlowej pralni, lub tej umieszczonej w galerii handlowej. Naszym celem jest dostarczenie najlepszej usługi w najlepszej cenie. Nieocenioną wartością dodaną, którą otrzymujecie jest to, że odbierzemy pranie spod wybranego przez Państwa adresu. To koniec ery, w której musieliście sami dostarczyć stertę prania do wybranego punktu i doświadczać wszystkich niedogodności, które się z tym wiążą. Dzisiejszy świat działa trochę inaczej niż kiedyś. Nie każdy z nas ma na tyle dużo pokładów cierpliwości, by zaprzątać sobie głowę również kwestią dowożenia prania do konkretnego punktu. Inni z nas nie posiadają nawet samochodu, bo dostęp do najważniejszych punktów jest zapewniony przez komunikację miejską. Idealnie wpisujemy się charakterem naszej firmy do obecnych trendów panujących na rynku i aktywnie odpowiadamy na jego wyzwania.

Jak zamówić pranie?

Zamawianie prania odbywa się w paru prostych krokach. Aplikacja jest dostępna dla każdego i działa na większości urządzeń uzbrojonych w system iOS lub Android. Korzystanie z niej odbywa się na tyle intuicyjnie, że mieliśmy przypadki, w której to córka naszej klientki zamówiła pranie i czekała na kuriera z kuferkiem brudnych ubranek dla swoich lalek. Po naradzie z mamą klientki podjęliśmy się tego wyzwania, a przy okazji zabraliśmy pranie, które miało u nas i tak zagościć za dwa dni.

Jak działa aplikacja pralni?

  • Proces korzystania z aplikacji pralni rozpoczynamy od instalacji naszej aplikacji mobilnej, która jest dostępna w sklepach Apple oraz Android.
  • Po zainstalowaniu czeka na Was krótki i prosty formularz rejestracyjny, który pozwoli na szybkie korzystanie z aplikacji.
  • Teraz czas na wykonanie zamówienia i wprowadzenie jego szczegółów.
  • To wszystko! Dla swojej wygody możesz dodać dane swojej karty płatniczej, lub zapłacić nią przy okazji odbioru prania.

Jaki jest termin realizacji usługi prania?

Ogromną zaletą naszego rozwiązania jest również czas realizacji. Od chwili odebrania Twojego prania przez naszego pracownika do momentu dostarczenia wypranych rzeczy może minąć tylko 48 godzin! Otrzymujesz z powrotem ubrania czyste, pachnące i idealnie nadające się od razu do ponownego założenia, lub schowania do szafy, by czekały na tę szczególną okazję. Jak widzisz w cenie usługi zawiera się odjęcie z Twojej listy obowiązków do wykonania żmudna czynność prania, która składa się z paru męczących etapów. Wolny czas możesz poświęcić na spędzanie czasu z rodziną, przy kawie, aktywnie lub przed telewizorem. Obliczono, że statystycznemu mieszkańcowi naszego miasta kwestie prania zajmują od jednego do dwóch dni i jako ciekawostka – są to zazwyczaj sobota i niedziela!

Jakość usług pralni

O jakości naszych usług można powiedzieć wiele dobrego. Świadczą o tym opinie naszych dotychczasowych klientów, którzy mieli w zamyśle jednorazową współpracę, a okazuje się, że nasi kurierzy regularnie dojeżdżają pod ich adresy. Pranie oddane do nas pozostaje od początku do końca w rękach doświadczonych pracowników, którzy ze szczególną dbałością podchodzą do kwestii samego prania, ale również pakowania i zabezpieczenia ubrań. Wiemy jak ważne jest planowanie, dlatego korzystając z naszej aplikacji macie pewność, że odbierzemy pranie w wybranym przez Was terminie. Pełna dowolność wyboru w ustaleniu dostarczenia czystych ubrań nieinwazyjnie wpisuje się w terminarz każdej, nawet najbardziej zapracowanej osoby.