Bemowo

Ekologiczna pralnia

Pralnia Bemowo  – śmiało można nas określić ekologiczną, co oznacza, że wykorzystywane przez nas substancje są o wiele mniej toksyczne niż w innych, klasycznych pralniach. Posiadamy doświadczenie zdobywane latami w tej branży, więc klienci nie muszą się obawiać, że mają do czynienia z amatorami. Cechuje nas pożądany ówcześnie czynnik, którym jest możliwość zamówienia naszej usługi prania za pomocą aplikacji mobilnej. Jest to nowoczesne rozwiązanie stosowane w większości branży, które czasami znacznie przerasta założone oczekiwania.

Jaka jest oferta naszej pralni?

Nasza usługa opiera się na praniu wszelakich rodzajów koszul, garniturów, kurtek czy płaszczy, odzieży roboczej, kołder czy koców. Dobieramy pranie wodne lub chemiczne – w zależności od potrzeb i rodzaju materiału.
Pranie chemiczne polega na czyszczeniu materiałów (takich jak jedwab, futra, skóra itp.) na sucho za pomocą specjalnych automatów. Zazwyczaj w ten sposób czyści się ubrania/przedmioty którym nie można pozwolić na kontakt z wodą, gdyż może ona źle na nie wpłynąć. Pranie wodne opiera się natomiast na użyciu specjalnych detergentów, i w przeciwieństwie do prania chemicznego, ten proces odbywa się na mokro. W tej metodzie użyte substancje szybko i skutecznie przenikają w głąb materiału, dzięki czemu wszelkie zabrudzenia są usuwane z niesamowitą skutecznością. Nie należy się obawiać, że takie pranie zniszczy materiał naszych ubrań, chyba że źle wpływa na niego woda.

Jakie są ceny usług?

Wiele osób zapewne zastanawia się, jak cenowo wygląda sytuacja w naszej pralni. Może być to zaskoczeniem, lecz nasz cennik nie różni się specjalnie od pralni dostępnych w galeriach handlowych lub pralni osiedlowych. Wiadomo, w zależności od materiału i jego ilości cena będzie się zmieniać, ale to chyba oczywiste. Mimo, iż nasze stawki nie różnią się znacząco, to i tak wyróżniamy się na tle przykładowo wymienionych miejsc. Dlaczego? Gdyż w naszym przypadku nie trzeba dodatkowo udawać się gdzieś z własnym praniem, bo odbiór jest bezpośrednio z adresu, który został podany.

Jak najłatwiej skorzystać z usługi naszej pralni?

Zamówienie prania na Bemowie można składać poprzez aplikację to bardzo szybki i prosty proces. Nie powinno być z nim problemu, jeśli jednak nie ma Pan/Pani pojęcia od czego zacząć, jak zapłacić itp., poniżej znajduje się krótka instrukcja:

  1. Należy zainstalować aplikację dostępną w sklepach z aplikacjami (App Store lub Google Play)
  2. Gdy aplikacja jest pobrana na urządzenie mobilne, należy dokonać łatwej rejestracji – wystarczy podanie numeru telefonu oraz adres email.
  3. Następnie składamy potrzebne zamówienie
  4.  Na koniec dokonujemy płatności poprzez wprowadzenie w aplikacji danych swojej karty płatniczej lub podczas odbierania prania

Ile czasu zajmuje pranie w pralni?

Podczas zamawiania, klient ma możliwość ustalenia najwygodniejszego dla siebie terminu odbioru, jak i zwrotu prania. Dzięki najskuteczniejszym i najszybszym rozwiązaniom, pranie może być gotowe do odbioru po zaledwie 48 godzinach! Tak szybki czas realizacji nie jest dla nas problemem, klient nie musi obawiać się, że dojdzie do jakiegoś opóźnienia w dostarczeniu ubrań. Jest to kolejna cecha, dzięki której naszą pralnie można uznać za wyróżniającą się na tle innych, mimo niskich jak na taką charakterystykę cen.

Jeśli chodzi o jakość wykonywanej usługi, można zachować spokój. Pranie po oddaniu znajduje się w najlepszych rękach, nie ma podstaw aby niepokoić się o stan oddanych ubrań, przedmiotów itp. Wykorzystujemy najlepsze substancje dla danego rodzaju materiałów, dzięki czemu jakość nie tylko pozostanie w dawnym stanie, ale nawet może się znacznie polepszyć. Wszystko zostaje dostarczone w zaznaczonym w aplikacji ustalonym terminie, bez żadnych opóźnień czy przedterminowych dostarczeń. Po należytym wypraniu poddane ów procesowi przedmioty, ubrania itp. przed wydaniem są dodatkowo specjalnie zapakowywane, aby bezpieczniej i wygodniej dało się je przyjąć. Gwarantujemy, iż wszystko wyżej napisane nie jest pustymi słowami, lecz ma odzwierciedlenie w rzeczywistości, więc zachęcamy do pobierania aplikacji i skorzystania z naszej usługi.