Józefosław

Jesteśmy pralnią z wieloletnim doświadczeniem, które pozwala nam spełniać nawet największe i wymagania naszych klientów. Nasi wykwalifikowani pracownicy są ekspertami w dziedzinie prania, dlatego możemy być pewni, że zlecając nam usługę prania, zostawianie swoje ubrania pod okiem profesjonalistów, którzy doskonale się nim zajmą. Nasza pralnia jest jednak wyjątkowa, a to co odróżnią ją od innych pralni to fakt, że wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych zapracowanych klientów, którzy poza tym, że chcą mieć doskonale wybrane ubrania to chcieliby też zaoszczędzić czas, który muszą poświęcać na zawiezienie ubrań do pralni. Nasza pralnia przyjeżdża do klienta. To wszystko jest możliwe dzięki możliwości zlecenia prania za pomocą nowoczesnej oraz innowacyjnej aplikacji mobilnej. Od teraz będziecie mogli zlecić na odbiór prania bez wychodzenia z domu, bez konieczności stania w korkach, płacenia za parkowanie, szukania miejsc parkingowych nie mówić już o ogromnej oszczędności czasu. Za pomocą kilku kliknięć na swoim smartfonie, zrobicie to co mogłoby Wam zająć nawet 2 godziny. Przez długi czas zastanawialiśmy się co jeszcze możemy zrobić, aby nasi klienci jeszcze chętniej do nas wracali, a także polecali nas swoim znajomym. Chcemy być pralnią dla każdego: zapracowanej mamy, która ciągle ma ręce pełne roboty, taty, kawalera, który nie zawsze wie co z czym wybrać, starszego małżeństwa, które chętnie skorzysta z dowozu, aby nie musieć się nigdzie udawać i nosić ciężkiego prania, a także osób, które po prostu nie lubią czynności prania i wola w tym czasie zrobić cos bardziej pożytecznego. Czas, który zaoszczędzicie dzięki temu, że to my zabierzemy od Was pranie, a później dostarczymy możecie wykorzystać dowolne, na prace, odpoczynek, pasje, zabawę z dzieckiem czy załatwianie całej masy innych spraw, na które ciągle brakuje czasu. Dzięki naszej pralni, chociaż pranie będziecie mieć z głowy. Bardzo się cieszymy, że możemy zrobić to dla Was i za Was i to tylko za pomocą prostej innowacji jaką jest aplikacja mobilna na Waszym smartphonie. Tylko korzystać.

Nasza pralnia stosuje najnowocześniejsze technologie, które nie tylko piorą, ale też dbają o ubrania, nie niszczą ich. Dbamy zatem nie tylko o czystość, ale tez o bezpieczeństwo, co jest niezwykle ważne w przypadku delikatnych tkanin. Świadczymy usługi prania chemicznego, a także wodnego. Obie te technologie są niezwykle skuteczne. Nasi eksperci potrafią bezbłędnie rozróżnić jakiej technologii wymaga dany materiał. Zajmujemy się praniem między innymi: koszul, garsonek, garniturów oraz innych części garderoby. Bez najmniejszego problemu zajmiemy się też praniem pościeli. Każdy, nawet najbardziej wymagający materiał, zostanie u nas odczyszczony.

Na czym polega usługa pralni?

Usługa prania, w co wchodzi odbiór prania z domu klienta, samo pranie, a także odwiezienie na wcześniej umówione miejsce prania, świeżego, czystego i bezpiecznie zapakowanego jest u nas również tania Oznacza to, że za tego typu usługę nie zapłacicie więcej niż za zlecenie prania w pralni osiedlowej czy takiej znajdującej się w galerii handlowej, do której musicie dojechać dwa razy. Nie trzeba się nigdzie udawać i do tego płaci się nie więcej niż w miejscu do którego trzeba dojechać. Same plusy.

Złóż zamówienie na pranie

Na proces zamówienia składa się zaledwie kilka bardzo prostych kroków. Należy zacząć od zainstalowania aplikacji mobilnej na swoim smartfonie. Aplikacja mobilna dostępna jest w sklepach zarówno dla platformy Android jak i iOS. Każdy może z niej skorzystać w prosty sposób. Sama aplikacja mobilna jest łatwa w użyciu oraz intuicyjna. Po zainstalowaniu wystarczy się zarejestrować, co również przebiega szybko i sprawnie. Po zakończeniu rejestracji można już składać pierwsze zamówienie. Podczas składania zamówienia na odbiór prania, należy podać dokładny adres, z którego nasz pracownik ma odebrać pranie, a następnie dostarczyć je po wykonaniu usługi. Kolejnym atutem naszej pralni jest bardzo prosty sposób płatności, którego można dokonać na dwa sposoby. Po pierwsze można zapłacić kartą przy odbiorze, co oznacza, że nie potrzebne jest posiadanie gotówki, co w dzisiejszych czasach bywa kłopotliwe, zwłaszcza jeśli jest się w domu. Drugim sposobem na dokonanie płatności jest wprowadzenie danych karty do aplikacji.

Termin realizacji usługi prania może być zaskoczeniem dla wielu. Jest to zaledwie 48h! Jedyne 48h w ciągu których pranie, które od Was zabieramy trafia do Was z powrotem w nienagannym stanie, wyprane, świeże, pachnące i bezpiecznie zapakowane. Co ważne to klient za pomocą aplikacji mobilnej wybiera termin odbioru prania oraz adres jego dostawy. Wszystko zatem odbywa się w stałym porozumieniu z klientem.

Możecie być pewni, że Wasze pranie będzie należycie wyprane, nasza pralnia stawia bowiem przede wszystkim na jakość usługi oraz zadowolenie klienta, które jest dla nas priorytetem. Naszą dewizą jest należyte dbanie o Wasze pranie, co jesteśmy w stanie zrobić dzięki zdobywanemu przez lata doświadczeniu. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.