Łomianki

Pralnia z wieloletnim doświadczeniem. Oferujemy dwa rodzaje prania: chemiczne oraz wodne. Dokładamy wszelkich starań, aby nasi klienci byli zadowoleni. naszą dewizą jest dobrze wykonana praca. Jeśli klient jest zadowolony, to my jesteśmy zadowoleni. Staramy się wychodzić na przeciw oczekiwaniom klientów i spełniać ich wszystkiego oczekiwania. Żyjemy w w ciągłym biegu, często nam brakuje czasu na wykonanie obowiązków domowych, bez których niestety nie da się funkcjonować. Każdy musi robić pranie, nawet jeśli bardzo tego nie lubi. Nasza pralnia chemiczna może sprawić, że polubisz robienie prania, ponieważ od dzisiaj wystarczy, że go nam zlecisz. Dzięki usługom, które oferuje nasza pralnia zaoszczędzisz czas i pieniądze, a to wszystko za sprawą wprowadzenia możliwości zamawiania usługi prania, za pośrednictwem aplikacji mobilnej. Aplikacje w naszych smartfonach obsługują bardzie wiele dziedzin naszego życia, od teraz będzie to nawet pranie. Zainstalowanie aplikacji mobilnej w smartofnie to jedyna rzecz jakiej potrzebujesz, aby zamówić i odebrać swoje pranie.

Nasza pralnia stosuje nowoczesne technologie, dzięki czemu możecie być pewni, że Wasze ubrania są bezpiecznie. Z niezwykła skutecznością usuwamy wszelkie zabrudzenia, nie niszcząc przy tym tkanin, również tych wyjątkowo delikatnych. Dostosowujemy sposób prania, do materiału, z jakiego wykonane jest ubranie. Oddając nam swoje uraniach, oszczędzacie czas, mając jednocześnie pewność, że odbierzecie idealnie wyprane i pachnące rzeczy. I to wszystko bez wychodzenia z domu. Zbyt piękne, aby mogło być prawdziwe? A jednak. Przekonaj się jak łatwe i przyjemne może być zlecanie prania naszej pralni.

Jaka jest oferta pralni?

Pralnia zajmuje się praniem koszul, garniturów, garsonek, pościeli oraz innego rodzaju garderoby. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie i dbamy o każdy szczegół, a to wszystko po to, aby klient był zadowolony i chętnie do nas wracał, a także polecał nas znajomym.

Nasza pralnia świadczy usługi prania chemicznego oraz wodnego. Zarówno jedna jak i druga metoda są wyjątkowo skuteczne. Rodzaj prania dostosowujemy zawsze do konkretnego materiału, z jakiego wykonane jest ubranie.

Zlecając nam pranie można zaoszczędzić nie tylko czas, ale też pieniądze. Za pranie w naszej pralni zapłacicie nie więcej niż za tą samą usługę w pralni osiedlowej czy pralni znajdującej się w galerii handlowej. U nas zyskujecie jeszcze dodatkowo czas, gdyż sami obierzemy od Was pranie i dostarczymy je z powrotem do Waszego domu lub pod inny wskazany w aplikacji mobilnej adres. Zamawiając pranie u nas, możecie być pewni, że nie będziecie musieli zrobić nic poza wciśnięciem kilku przycisków na własnym telefonie. To wszystko dzięki innowacyjnej aplikacji mobilnej. Nasza pralnia oferuje usługę kompleksową, co jest niezwykle ważne dla osób zapracowanych. Do skorzystania z naszych usług osoby starsze, rodziny z dziećmi, a także wszystkich tych, którzy nie mają ochoty tracić czasu na robienie prania i wolą poświęcić ten czas na hobby lub pracę. Nie będziecie musieli przejmować się praniem, wywieszaniem go, suszeniem oraz składaniem. Koniec z suszarkami rozstawionymi po całym domu i zagraconym balkonem. Obecne czasy pandemii koronawirusa nie sprzyjają częstemu przemieszczaniu się, wiele osób jest zmuszona przebywać na kwarantannie domowej. Usługa prania z odbiorem i dowozem po skończonej usłudze, jest więc bardzo dobrym rozwiązaniem.

Zamów pranie w pralni

Zamówienie prania jest banalnie proste i na pewno każdy sobie z nim poradzi. Potrzebny jest do tego tylko smartfon. Najpierw należy zainstalować aplikację mobilną. Jest ona dostępna do pobrania w sklepach dla platformy Android oraz iOS. Następnym krokiem jest bardzo prosta i szybka rejestracja i już po chwili można przytępić do składania zmatowienia. Aplikacja jest bardzo prosta i intuicyjna. Zlecenie można wykonać w kilku prostych krokach, będąc w tym czasie w pracy lub odpoczywając z rodziną. Za pranie można zapłacić na na proste sposoby. Pierwszy z nich to wprowadzenie danych karty płatniczej w aplikacji, drugi sposób to płatność kartą u nas, bezpośrednio przy odbiorze prania. Płatność jest zawsze bezgotówkowa.

Działamy nie tylko skutecznie, ale też bardzo szybko, pranie będzie bowiem z powrotem u Was w ciągu 48h! Podczas składania zamówienia można wybrać dogodny termin zarówno odbioru prania jak i jego zwrotu pod wskazany w aplikacji adres. I to wszystko w 48h! Na pewno szybciej niż sami robilibyście to w domu. Oddając nam swoje pranie zyskujecie czas, pieniądze oraz święty spokój i w krótkim czasie możecie się cieszyć świeżym i czystym praniem.

Jakość usług prania

Gwarantujemy najwyższą jakość naszych usług. Wasze pranie zostanie dostarczone czyste, pachnące oraz bezpiecznie i porządnie zapakowane. Wieloletnie doświadczenie w branży pozwala nam nazywać się ekspertami w dziedzinie prania, która jest niezbyt lubianym, a przede wszystkim czasochłonnym zajęciem. Od dzisiaj nie będziecie musieli się już nim przejmować, ponieważ wszystko zrobimy za Was i dla Was w bardzo przystępnej cenie. Czekamy na Wasze pierwsze zamówienia.