Ursus

Chociaż technologia pędzi naprzód i domowe pralki są już coraz lepsze i mają coraz więcej funkcji, w przypadku delikatnych lub specjalnych ubrań wciąż warto korzystać z usług profesjonalnych pralni. Wyspecjalizowane tryby pracy maszyn pralniczych gwarantują stuprocentowe usuwanie wszelkich zabrudzeń, bez szkody dla delikatnych materiałów, takich jak jedwab, kaszmir czy wełna. Dzięki temu można mieć pewność, że ulubione elementy garderoby pozostaną nietknięte i będą mogły służyć przez wiele lat. Pralnia Ursus czeka na Twoje pranie!

Wiedza i doświadczenie pralni

Nasza pralnia Ursus to niemal rodzinna tradycja. Od wiely lat zajmujemy się wyłącznie tym, zgłębiając technologiczne nowinki dotyczące sposobów prania, jak również korzystając z coraz nowszych i lepszych dostępnych na rynku środków piorących – zarowno naturalnych, jak i chemicznych, które pozwalają nam na gruntowne oczyszczenie i odświeżenie powierzonej nam garderoby i innych tekstyliów użytkowych.
Idąc z duchem czasu, dla wygody naszych klientów, udostępniamy naszą aplikację mobilną, w której można zamówić usługę pralniczą na konkretny dzień i godzinę.

Oferowane usługi – pralnia

Zajmujemy się zarówno praniem codziennej odzieży – takiej jak koszule, spódnice, garnitury czy garsonki, jak i wyspecjalizowanym czyszczeniem okryć takich jak płaszcze wełniane i z flauszu czy płaszcze i kurtki skórzane. W naszej ofercie posiadamy również specjalny tryb piorący z usuwaniem sierści, który jest chętnie wybierany przez właścicieli czworonogów.
W naszej pralni Ursus można również wyprać tekstylia dekoracyjne, takie jak obrusy, zasłony i firany oraz koce i pościel. Każdy element oddany pod naszą opiekę traktowany jest z taką samą dokładnością i starannością, dzięki czemu od lat cieszymy się zaufaniem naszych klientów.

Cennik usług pralni

Ceny różnią się w zależności od oddanej pod naszą opiekę części garderoby oraz stopnia jej zabrudzenia. Jednak nie odbiegają one od cen rynkowych, które można znaleźć w pralniach sieciowych tak często dostępnych w galeriach handlowych. Na naszą korzyść przemawia fakt, że dzięki aplikacji mobilnej, można zamówić odbiór prania w dogodnej dla siebie porze. Nasz kurier podjedzie pod wskazany adres i odbierze pranie spod drzwi, co w obecnych czasach sprzyja ograniczaniu ewentualnego narażenia się na zarażenie wirusami.

Aplikacja mobilna – jak korzystać z pralni

Nasza aplikacja mobilna dostępna jest w GooglePlay i AppStore. Po pobraniu i instalacji aplikacji, należy się w niej zarejestrować, podając swoje dane klienta – imię i nazwisko oraz adres, pod który nasz kurier ma się udać, żeby odebrać i dostarczyć pranie. Rejestracja jest intuicyjna i łatwa, dzięki czemu zajmuje dosłownie chwilę. Po zakończonej rejestracji można złożyć pierwsze zamówienie, wybierając żądaną datę i godzinę odbioru prania. Dodatkowa możliwość rejestracji karty płatniczej w aplikacji umożliwia płacenie za usługę z jej poziomu, co jest wygodne dla klienta i pozwala oszczędzić czas, a także ograniczyć kontakt z kurierem. Inną opcją płatności jest płatność bezgotówkowa kartą u kuriera przy odbiorze prania.

Termin realizacji usługi

Zamawiając usługę w aplikacji mobilnej, klient ustawia również dogodny dla siebie termin odbioru prania. Najkrótszy czas oczekiwania na czyste i pachnące pranie to 48 godzin. Warto jednak pamiętać, że w okresach zwiększonego obłożenia (np w okresie przedświątecznym) czas ten może się wydłużyć – zwłaszcza w przypadku dużej ilości prania na jedno zamówienie. Dlatego gdy nadchodzi czas świątecznych porządków, generalnie pranie garderoby i odświeżanie tekstyliów dekoracyjnych warto zaplanować trochę wcześniej.

Wysoka jakość naszych usług

Pranie to to, na czym naprawdę się znamy. Od lat robimy wyłącznie to, dzięki czemu jesteśmy naprawdę najlepsi w swoim fachu. Nie ma takiej rzeczy, której nie damy rady wyprać. Dlatego skorzystanie z naszej oferty to gwarancja najwyższej jakości usług. Jesteśmy przekonani, że sprostamy każdemu wyzwaniu, a każdy klient będzie zadowolony ze swojego czystego i pachnącego prania.

Zapraszamy!