Pralnia Ochota

Ekologiczna pralnia

Jako nowoczesna pralnia ochota wychodzimy na przeciw oczekiwaniom klientów zmagających się z nieustannym brakiem czasu. Od lat świadczymy usługi na najwyższym poziomie, które są znakiem rozpoznawczym naszej marki. Używając wyłącznie ekologicznych metod gwarantujemy wysoki standard oraz dbałość o środowisko.

Dostosowując się do stale postępującego rozwoju oraz dbając o wygodę klienta zdecydowaliśmy się na udostępnienie możliwości zamawiania usług naszej pralni za pośrednictwem aplikacji mobilnej. Parę kliknięć wystarczy, aby zamówić naszą usługę bez wychodzenia z domu!

W trosce o wygodę konsumentów oferujemy odebranie przez nas prania prosto spod wskazanego adresu. Nie musisz zatem martwić się o stanie w korkach – załatwimy to za ciebie!

Jakie usługi oferujemy?

Nasza firma zajmuje się praniem każdego rodzaju garderoby, od koszul, przez garnitury, a na garsonkach skończywszy – za każdym razem staramy się indywidualnie podejść do faktury, z której wykonany jest materiał, tak aby klient nie odczuł żadnych deformacji materiału. Zależy nam przede wszystkim na dbałości o szczegóły.

Świadczymy usługi prania chemicznego oraz wodnego, przy czym trzeba zaznaczyć, że w przeciwieństwie do klasycznych pralni chemicznych – nie stosujemy żadnych szkodliwych substancji, które powodują mikro uszczerbki w materiale, który z czasem traci swoją pierwotną jakość. Cały proces jest w pełni standaryzowany w zgodzie z duchem ekologicznej zmiany – lepsza jakość, z którą idzie dbanie o środowisko naturalne.

Oprócz standardowych części garderoby (takich jak np pranie koszul) oferujemy również usługi pralnicze takich rzeczy jak chociażby:

  • garderoby
  • zasłony
  • firany
  • obrusy
  • pościel

I wiele, wiele więcej!

Ile kosztują usługi?

Zdecydowanie główną zaletą naszych usług jest to, że pomimo podwyższonych standardów, którymi kierujemy się na co dzień – cena nie różni się zbytnio od zwykłej pralni osiedlowej lub tej dostępnej w galerii handlowej. Oferujemy zatem Państwu usługę o niezwykłym standardzie, jednocześnie z zachowaniem zwykłej ceny. Czego chcieć więcej?

Ponadto całą usługę można wygodnie zamówić z odbiorem z domu za pośrednictwem aplikacji mobilnej. Wystarczy przekazać pranie wyznaczonemu przez nas pracownikowi w progu Państwa domostwa i spokojnie śledzić proces w aplikacji, która pokaże kiedy należy spodziewać się wizyty zwrotnej.

Zamów pranie

Nic prostszego! Do złożenia zamówienia wystarczy wyłącznie smartphone oraz dostęp do internetu.

Należy pobrać naszą aplikację mobilną, która dostępna jest w standardowym sklepie (zarówno Appstore jak i Google Play) zupełnie za darmo. Po zainstalowaniu, kolejnym krokiem będzie szybka i banalnie prosta rejestracja w naszym serwisie, po której już nic nie dzieli Was od złożenia zamówienia.

Płatność można wykonać na dwa sposoby:

  • Jednym z nich jest wprowadzenie danych z karty w naszej aplikacji mobilnej. Sposób ten jest w zupełności bezpieczny, więc nie trzeba martwić się na zapas.
  • Drugim sposobem jest wygodna płatność kartą przy odbiorze prania.

Wybór należy wyłącznie do klienta.

Jaki jest termin realizacji usługi pralni?

Podczas zamawiania usługi, należy wybrać pożądany termin odbioru prania oraz jego zwrotu. Można zatem wybrać, czy chcemy aby dostarczono nam garderobę jak najszybciej to możliwe, czy też zależy nam na wybraniu odpowiedniego terminu.

Jeżeli zdecydujemy się na pierwszy przypadek – pranie może być gotowe do zwrotu już w przeciągu 48h!

Tak szybki czas realizacji nie zwalnia nas jednocześnie z utrzymania standardów, zatem nawet po wybraniu tej opcji mogą być Państwo pewni, że zapewnimy mnóstwo starań, aby pranie wyszło od naszej firmy „jak nowe”.

Jakościowe usługi na wyciągnięcie ręki

Wybierając naszą firmę, możecie być Państwo pewni, że pranie znajduje się w rękach najlepszych fachowców oraz zostanie dostarczone w terminie wyznaczonym na aplikacji. Oprócz standardowego wyprania garderoby, będzie ona również wyprasowana oraz szczelnie zapakowana, co gwarantuje przez nas dostarczenie odzieży gotowej do użytku tuż po odebraniu.

Wybierając nasze usługi wspierasz środowisko!