Pralnia Wola

Szukasz pralni?

Prowadzimy profesjonalną, wyjątkową i docenianą pralnię ekologiczną z wieloletnim doświadczeniem w branży.
Przez lata pralnia szlifowała umiejętności, metody i techniki by jak najlepiej sprostać oczekiwaniom nawet tych najbardziej wymagających klientów. Teraz chcemy zaoferować swoje usługi właśnie Tobie! Nie masz czasu by szukać pralni, przedzierając się przez korki i przepełnione miasto w godzinach szczytu? Nie ma problemu, naszą firmę wyróżnia możliwość zamówienie prania bez konieczności wychodzenia z domu! A jak to zrobić? O tym w dalszej części artykułu, zachęcamy do zapoznania się z jego treścią.

Nasze usługi

To bardzo proste – zajmujemy się przywracaniem Twojej garderoby i elementów dekoracji domowych do pięknego, świeżego wyglądu!
Pierzemy nie tylko różnego rodzaju ubrania, które nie nadają się do tradycyjnej pralki w naszych domach – koszule, garsonki, sukienki, garnitury czy płaszcze lecz również duże i ciężkie artykuły jak – zasłony, firany, koce i obrusy. Z nami pozbędziesz się problemu uciążliwych plam czy nieświeżego wyglądu przedmiotów, bez obaw o ewentualne zniszczenia powstałe podczas czyszczenia i prasowania. Świadczymy usługi prania chemicznego i wodnego.
Gwarantujemy, że Twoje produkty są u nas w stu procentach bezpieczne, wrócą do domu całe i zdrowe! 🙂

Jaki jest koszt skorzystania z pralni?

Nasze ceny nie różnią się wysokością od klasycznych opłat pobieranych przez pralnie mieszczące się na naszych osiedlach czy galeriach handlowych. Jednak szczegółową ofertę uzyskać można w cenniku.
Czym więc się wyróżniamy? Za podobną lub, czasem, niższą cenę oszczędzasz sobie trudów podróży do takiego zakładu. Nie musisz marnować czasu, cenimy Ciebie i Twoje życie, zrobimy wszystko za Ciebie! Przekonaj się, zapewniamy, że warto dać się czasem wyręczyć.

Jak zamówić pranie?

Cały proces jest dziecinnie prosty, z pewnością bardzo szybko się z nim uporasz i nie zajmie Ci on zbyt wiele cennego czasu. Poniżej przedstawimy go krok po kroku byś nie miał żadnych wątpliwości i niepokojów.

Składa się z następujących kroków:

  • instalacja aplikacji mobilnej dostępnej dla wszystkich zainteresowanych w sklepach
  • prosta, intuicyjna i bezpieczna rejestracja w serwisie, podanie niezbędnych danych
  • złożenie interesującego nas w danej chwili zamówienia, podanie szczegółów i oczekiwań
  • opłata za zamówienie – do wyboru oferujemy dwie możliwości – poprzez wprowadzenie danych karty kredytowej w aplikacji lub wygodnie kartą płatniczą przy odbiorze prania naszemu pracownikowi

Jak długo trwa cały proces usługi i kiedy zostanie ona zrealizowana?

Zamawiając pranie samodzielnie wybierasz dogodny dla Ciebie termin odbioru prania oraz jego zwrotu. Nasza pralnia Wola i wszyscy pracownicy dokładają największych starań by klient jak najszybciej otrzymał zwrot swojego prania. Powierzając nam swoje zaufanie, nie musisz się już martwić, że sukienka czy garnitur nie zdążą wrócić do Ciebie przed ważnym spotkaniem czy wydarzeniem. Z pewnością damy radę zrealizować wszystko na czas! Możliwe jest by całość trwała nawet jedynie 48h!

Jakość naszych usług?

Oddając w nasze ręce swoją odzież bądź inne akcesoria każdy może być pewny, iż usługa zostanie wykonana w pełni profesjonalnie i zgodnie z oczekiwaniami, według najwyższych standardów jakościowych. Stawiamy na najwyższe standardy – rozpoczynając od kontaktu z klientem podczas zamówienia prania, przez sam proces czyszczenia i pielęgnacji, aż po prasowanie i estetyczne pakowanie oddawanych produktów.
Nasza kadra to świetnie i dokładnie wyszkoleni ludzie, znający się na powierzonych zadaniach i traktujący pracę z najwyższą troską i profesjonalizmem.
Z czystym sumieniem możemy powierzyć każdemu wymagającemu Klientowi nasze usługi, tak jak polecamy je naszym dobrym znajomym i rodzinie.
To najwyższa jakość na jaką zasługujecie, Ty, Twoi bliscy i należące do Ciebie przedmioty. Przekonaj się sam czy warto i już dziś zainstaluj naszą aplikację mobilną! Cała kadra, gotowa do pracy, niecierpliwie czeka na Twoje zamówienie!