Pralnia Targówek

Regularne czyszczenie garniturów Cię męczy? Boisz się, że po kolejnym praniu Twoja ulubiona garsonka straci fason? A może po prostu masz dość marnowania czasu nad ściąganiem z ulubionego płaszcza sierści swojego pupila? Mamy na to prosty sposób! Powierz swoje ulubione ciuchy w nasze ręce i zyskaj czas na przyjemności! Pralnia Targówek zaopiekuje się Twoimi rzeczami.

Pralnia – o praniu wiemy wszystko

Pranie to nasz specjalność. Od lat zgłębiamy nowinki technologiczne i wiedzę na temat najnowocześniejszych środków i sposobów prania, po to, by sprostać nawet najtrudniejszemy zadaniu – mocno zabrudzona delikatna tkanina, a może psia sierść na ulubionej spódnicy? Dla nas to chleb powszedni, poradzimy sobie z każdym zabrudzeniem, plamą i brudem! Znamy się na tym najlepiej – jeśli nie na świecie, to na pewno w okolicy! Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów, wdrożyliśmy aplikację mobilną, która nie tylko usprawni proces rezerwacji usługi, ale zwiększy poziom bezpieczeństwa sanitarnego w niepewnych ostatnio czasach.

Pierzemy wszystko! (no prawie)

Zajmujemy się praniem zarówno odzieży codziennej (np. pranie koszul), wizytowej jak i tekstyliów użytkowych. Nie straszne nam ani eleganckie garnitury, ani wymyślne garsonki, poradzimy sobie z płaszczami z wełny czy flauszu równie dobrze, co z odzieża skórzaną. Plamy z barszczu lub wina na obrusie to już żaden problem, podobnie jak poszarzałe firany. W naszej pralni każda z tych rzeczy zyska nową jakość i przedłuży swój żywot. Nasza pralnia Targówek Washster to również dobry pomysł na gruntowne odświeżenie i dezynfekcję ubranek dziecięcych. Posiadamy w ofercie również specjalny program do spierania sierści, który usunie nawet najmniejszy włosek.

Koszt usługi

Koszta usługi pralniczej uzaleznione są od typu oddanej odzieży oraz intensywności zabrudzenia. Ceny jednak nie różnią się od obowiązujących na rynku usług pralniczych i są tożsame lub podobne do cen obowiązujących w pralniach sieciowych. Pełen zakres cen nasi klienci mogą poznać kontaktując się z nami za pomocą aplikacji lub dzwoniąc pod podany numer telefonu.

Oddaj i odbierz w domu!

Nowoczesna aplikacja mobilna pozwala na wygodne i szybkie zamówienie usługi z odbiorem i dowozem do domu. Po ściągnięciu aplikacji ze sklepu GooglePlay lub AppStore oraz jej instalacji należy wykona c szybką rejestrację. Aby móc sprawnie wykonywać swoją pracę, a przede wszystkim aby nasi kurierzy zawsze trafiali w dobre miejsce, potrzebujemy imienia i nazwiska, adresu, pod który będziemy dostarczać/odbierać pranie oraz numeru telefonu. Po podaniu powyższych danych i pomyślnej rejestracji mozna zamówić pierwszą usługę.
Wybierz datę i godzinę, która najbardziej Ci odpowiada i czekaj na naszego kuriera. Dzięki możliwości zarejestrowania karty platniczej w naszej aplikacji mobilnej, płatnośc może być natychimastowo wykonana z poziomu aplikacji, lub za pomocą karty platniczej u kuriera. Z powodów bezpieczeństwa higienicznego obecnie nie przyjmujemy płatności gotówką.

Świeże pranie w 48 godzin!

Podczas składania zamówienia, oprócz wyboru daty zabrania prania przez naszego kuriera, możesz wybrać również datę i godzinę jego przywozu pod Twoje drzwi. Najkrótszy czas oczekiwania to 48 godzin i w większości sytuacji udaje nam się swobodnie zmieścić w tym czasie. Pamiętaj jednak o tym, że w sezonach zwiększonego zapotrzebowania na nasze usługi, okres oczekiwania na zwrot upranych rzeczy może się wydłużyć, dlatego zalecamy planowanie prania z wyprzedzeniem.

Najwyższa jakość naszych usług gwarancją Twojej satysfakcji!

Pranie to coś co umiemy robić naprawdę dobrze i specjalizujemy się w tym od lat. Dlatego jesteśmy przekonani, że jesteśmy w stanie sprostać każdemu zadaniu, które przed nami postawisz. Ulubione dżinsy ucierpiały podczas sesji ASG? Suknia wizytowa miała bliskie spotkanie z winem? A może Twój biały pers postanowił się przespać na czarnej garsonce? Szerokie grono stałych klientów oraz zwiększająca się ilość nowych do dowód na naszą skuteczność. Zaufaj nam!
Zapraszamy do współpracy.