Pralnia Żoliborz

Do czego nam pralnia Żoliborz?

Wielu z nas posiada w swojej szafie rzeczy, o które chcemy dbać w szczególny sposób. Często noszone jedwabne bluzki, wełniane garnitury czy płaszcze to niezbędne elementy garderoby, których używamy na co dzień lub w wyjątkowych okazjach. Jesteśmy świadomi, że należy im się wyjątkowe traktowanie, aby mogły służyć nam długo i zachować swój wygląd przez lata. Dlatego nie wrzucamy ich do pralek automatycznych w obawie, że łatwo się poniszczą lub szybciej zużyją. Całkiem słusznie. Od tego właśnie są powszechnie dostępne pralnie, aby naszą odzieżą zajęli się profesjonaliści.

Ekologiczna pralnia bez wychodzenia z domu – pralnia Żoliborz

Jako nowoczesna firma mamy również na uwadze, że nikt nie chce tracić ani chwili, bo i tak jesteśmy ciągle zajęci pracą lub innymi obowiązkami. Marzymy, żeby jak najwięcej czasu spędzić z rodziną, na łonie natury lub oddając się swojemu hobby. Czy można więc połączyć dbałość o swoją garderobę z możliwością nie wychodzenia z domu? Teraz już tak! Pralnia, którą Państwu prezentujemy, idąc z duchem czasów, gwarantuje szybkie i bezstresowe przyjęcie odzieży spod podanego przez klienta adresu. Jest to możliwe dzięki wygodnej aplikacji mobilnej, którą udostępniamy. Właśnie za jej pomocą można zamówić usługę i oszczędzić sobie sił oraz zachodu potrzebnego do szukania dobrej pralni w naszej okolicy.

Dla wielu Polaków ważna również staje się kwestia dbałości o środowisko. Świadomi, że każdy z nas ma na to wpływ, szukajamy ekologicznych rozwiązań użytecznych w codziennym życiu. Czy nasza pralnia radzi sobie z tymi wysokimi wymaganiami? Oczywiście! Używamy środków, które nie tylko skutecznie usuwają plamy i zabrudzenia, ale są też przyjazne dla ludzi i dla przyrody. Korzystając z naszych usług, klienci mają również pewność, że materiały które na siebie założą, nie będą dla ich skóry tak drażniące, jak to ma miejsce w przypadku silnie chemicznych substancji czyszczących.

Rodzaje usług pralni Żoliborz

Pralnia ma w ofercie usługę prania wodnego i chemicznego. Jeśli chodzi o rodzaje przyjmowanych przez nas rodzajów materiałów, właściwie nie ma ograniczeń. Pierzemy koszule, garnitury, garsonki i wszelkiego rodzaju odzież, a także wszystkie inne domowe tekstylia, takie jak zasłony, firany, obrusy, pościel.

Ile kosztuje pranie w pralni na Żoliborzu?

Mogłoby się wydawać, że za tak kompleksowe usługi oraz wprowadzenie ułatwień zapłacimy dużo więcej niż zrobilibyśmy to w osiedlowej pralni lub w pralni dostępnej w galerii. Nic bardziej mylnego. Koszty skorzystania z naszej pralni są porównywalne. Różnica polega jednak na tym, że do minimum ograniczamy konieczność wychodzenia z domu. Tak jak wspomnieliśmy powyżej, dzięki użyciu naszej aplikacji, przygotowujemy tylko rzeczy, które chcemy oddać, a nasi pracownicy zjawiają się pod podanym adresem, a potem dostarczają nam świeże i czyste ubrania.

Proces zamawiania – pralnia Żoliborz

W tym miejscu niektórzy zastanawiają się, czy sam proces zamawiania nie jest dla nich zbyt skomplikowany. Z całą pewnością możemy powiedzieć, że każdy sobie z tym poradzi. Wystarczy jedynie:

  • zainstalować odpowiednią aplikację na swoim smartfonie (dostępna w Appstore oraz Google play)
  • zarejestrować się w niej; trwa to zaledwie kilka minut i nie wymaga skomplikowanych działań
  • złożyć zamówienie
  • zapłacić – tu mamy dwie opcje do wyboru: albo wprowadzić dane swojej karty do aplikacji i opłata pobierze się automatycznie z naszego konta, albo równie wygodnie zapłacić kartą przy odbiorze prania

Czas usługi w pralni Żoliborz

Skoro wszystko przebiega tak szybko i sprawnie, nie inaczej musi wyglądać sam czas wykonywania usługi. To klienci wybierają sobie dogodny dla nich termin odbioru, tak, żeby któryś z domowników na pewno był w domu. Cała operacja może być wykonana zaledwie w ciągu 48 godzin!

Postaw na jakość

Aby nasi klienci byli zadowoleni ze świadczonych przez nas usług, chętnie do nas wracali, a nawet polecali innym, stawiamy na wysoką jakość wykonywanej przez nas pracy. Jesteśmy profesjonalistami i dbamy by każda sztuka odzieży wróciła do naszych użytkowników odpowiednio czysta i porządnie zapakowana. Wiemy, jak ważna jest również nasza słowność, dlatego robimy wszystko, żeby pranie wróciło w wyznaczonym terminie pod wskazany adres.

Podsumowując, wysoka jakość usług, terminowość, ekologiczność i wygoda to największe zalety naszej pralni. Kto raz spróbuje, nie będzie chciał wrócić do tradycyjnych form tego typu usług.

Washster to nowoczesna pralnia na warszawskim Żoliborzu

Washster to pralnia chemiczna specjalizująca się m.in w praniu koszul, prasowaniu koszul, praniu pościeli. Jako jedna z niewielu pralni na rynku jest dostępna 24h na dobę, przez 7 dni w tygodniu (poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek, sobota, niedziela). Świadczy usługi w Warszawie (obsługujemy m.in dzielnice: Bemowo, Białołęka, Bielany, Mokotów, Ochota, Praga Południe, Targówek, Ursus, Ursynów, Wawer, Wilanów, Włochy, Wola, Żoliborz) oraz Grodzisku Mazowieckim, Józefosławiu, Łomiankach, Konstancinie-Jeziornej, Magdalence, Piasecznie, Pruszkowie, Wołominie, Zielonce.

Najważniejsze informacje o pralni Washster:

Pobierz aplikację Washster