Żoliborz

Do czego nam pralnia?

Wielu z nas posiada w swojej szafie rzeczy, o które chcemy dbać w szczególny sposób. Często noszone jedwabne bluzki, wełniane garnitury czy płaszcze to niezbędne elementy garderoby, których używamy na co dzień lub w wyjątkowych okazjach. Jesteśmy świadomi, że należy im się wyjątkowe traktowanie, aby mogły służyć nam długo i zachować swój wygląd przez lata. Dlatego nie wrzucamy ich do pralek automatycznych w obawie, że łatwo się poniszczą lub szybciej zużyją. Całkiem słusznie. Od tego właśnie są powszechnie dostępne pralnie, aby naszą odzieżą zajęli się profesjonaliści.

Ekologiczna pralnia bez wychodzenia z domu

Jako nowoczesna firma mamy również na uwadze, że nikt nie chce tracić ani chwili, bo i tak jesteśmy ciągle zajęci pracą lub innymi obowiązkami. Marzymy, żeby jak najwięcej czasu spędzić z rodziną, na łonie natury lub oddając się swojemu hobby. Czy można więc połączyć dbałość o swoją garderobę z możliwością nie wychodzenia z domu? Teraz już tak! Pralnia, którą Państwu prezentujemy, idąc z duchem czasów, gwarantuje szybkie i bezstresowe przyjęcie odzieży spod podanego przez klienta adresu. Jest to możliwe dzięki wygodnej aplikacji mobilnej, którą udostępniamy. Właśnie za jej pomocą można zamówić usługę i oszczędzić sobie sił oraz zachodu potrzebnego do szukania dobrej pralni w naszej okolicy.

Dla wielu Polaków ważna również staje się kwestia dbałości o środowisko. Świadomi, że każdy z nas ma na to wpływ, szukajamy ekologicznych rozwiązań użytecznych w codziennym życiu. Czy nasza pralnia radzi sobie z tymi wysokimi wymaganiami? Oczywiście! Używamy środków, które nie tylko skutecznie usuwają plamy i zabrudzenia, ale są też przyjazne dla ludzi i dla przyrody. Korzystając z naszych usług, klienci mają również pewność, że materiały które na siebie założą, nie będą dla ich skóry tak drażniące, jak to ma miejsce w przypadku silnie chemicznych substancji czyszczących.

Rodzaje usług pralni Żoliborz

Pralnia ma w ofercie usługę prania wodnego i chemicznego. Jeśli chodzi o rodzaje przyjmowanych przez nas rodzajów materiałów, właściwie nie ma ograniczeń. Pierzemy koszule, garnitury, garsonki i wszelkiego rodzaju odzież, a także wszystkie inne domowe tekstylia, takie jak zasłony, firany, obrusy, pościel.

Ile kosztuje pranie w pralni?

Mogłoby się wydawać, że za tak kompleksowe usługi oraz wprowadzenie ułatwień zapłacimy dużo więcej niż zrobilibyśmy to w osiedlowej pralni lub w pralni dostępnej w galerii. Nic bardziej mylnego. Koszty skorzystania z naszej pralni są porównywalne. Różnica polega jednak na tym, że do minimum ograniczamy konieczność wychodzenia z domu. Tak jak wspomnieliśmy powyżej, dzięki użyciu naszej aplikacji, przygotowujemy tylko rzeczy, które chcemy oddać, a nasi pracownicy zjawiają się pod podanym adresem, a potem dostarczają nam świeże i czyste ubrania.

Proces zamawiania

W tym miejscu niektórzy zastanawiają się, czy sam proces zamawiania nie jest dla nich zbyt skomplikowany. Z całą pewnością możemy powiedzieć, że każdy sobie z tym poradzi. Wystarczy jedynie:

  • zainstalować odpowiednią aplikację na swoim smartfonie (dostępna w Appstore oraz Google play)
  • zarejestrować się w niej; trwa to zaledwie kilka minut i nie wymaga skomplikowanych działań
  • złożyć zamówienie
  • zapłacić – tu mamy dwie opcje do wyboru: albo wprowadzić dane swojej karty do aplikacji i opłata pobierze się automatycznie z naszego konta, albo równie wygodnie zapłacić kartą przy odbiorze prania

Czas usługi w pralni

Skoro wszystko przebiega tak szybko i sprawnie, nie inaczej musi wyglądać sam czas wykonywania usługi. To klienci wybierają sobie dogodny dla nich termin odbioru, tak, żeby któryś z domowników na pewno był w domu. Cała operacja może być wykonana zaledwie w ciągu 48 godzin!

Postaw na jakość

Aby nasi klienci byli zadowoleni ze świadczonych przez nas usług, chętnie do nas wracali, a nawet polecali innym, stawiamy na wysoką jakość wykonywanej przez nas pracy. Jesteśmy profesjonalistami i dbamy by każda sztuka odzieży wróciła do naszych użytkowników odpowiednio czysta i porządnie zapakowana. Wiemy, jak ważna jest również nasza słowność, dlatego robimy wszystko, żeby pranie wróciło w wyznaczonym terminie pod wskazany adres.

Podsumowując, wysoka jakość usług, terminowość, ekologiczność i wygoda to największe zalety naszej pralni. Kto raz spróbuje, nie będzie chciał wrócić do tradycyjnych form tego typu usług.