Wilanów

Twoja pralnia

Pralnia Wilanów zaprasza do skorzystania z usług pralni ekologicznej, która może się pochwalić wieloletnim doświadczeniem na rynku pralniczym. Z uwagi na to, że pragniemy ciągle się rozwijać i polepszać jakość naszych usług, oferujemy innowacyjny system zamawiania usługi prania za pomocą dedykoprawanej aplikacji mobilnej, dzięki której w kilku prostych krokach można zlecić odbiór i pranie ubrań i innych tekstyliów. Dzięki zatrudnianiu pracowników z dużym doświadczeniem, możemy pochwalić się świadczeniem usług zarówno dla Klientów indywidualnych, jak również dla firm i instytucji takich jak hotele czy restauracje.

Na czym polega usługa prania?

Nasza pralnia chemiczna świadczy dla swoich klientów usługę prania chemicznego i wodnego. Dzięki zastosowaniu nowoczesnej technologii w naszej pralni można zlecić wypranie rozmaitych części garderoby, takich jak koszule, garnitury, suknie wieczorowe czy spodnie. Powierzona nam odzież zostanie wyczyszczona zgodnie z zasadami prania odpowiednimi dla materiału, z jakiego została wykonana – zadbają o to doświadczeni pracownicy. W naszej pralni można również wyczyścić tekstylia takie jak pościel, koce, zasłony, firany czy też odzież wierzchnią.

Ile kosztuje pranie w pralni?

Nasza pralnia Wilanów gwarantuje najwyższą jakość wykonywanych usług, niemniej ich ceny są porównywalne z tymi, które obowiązują w doskonale wszystkim znanych pralniach osiedlowych, a także w punktach spotykanych w galeriach handlowych. Warto zauważyć, że w tej cenie zawiera się również koszt odbioru rzeczy bezpośrednio od Klienta, dzięki czemu nie ma potrzeby wychodzenia z domu i dostarczania ubrań do punktu – to my zajmiemy się wszystkim, dostosowując się do wymagań Klienta. Korzystanie z naszych usług jest zatem dużą oszczędnością energii i czasu, a przy tym nie wymaga zwiększonych nakładów finansowych.

Jak zamówić pranie?

Tym, co wyróżnia korzystanie z usług naszej pralni na tle innych, jest innowacyjna metoda zamawiania i realizacji usługi. Cały proces składa się z kilku prostych kroków:

  • pierwszą czynnością konieczną do skorzystania z oferty naszej pralni jest zainstalowanie dedykowanej aplikacji mobilnej, za pomocą której można zamówić usługę prania. Aplikację można znaleźć w sklepach Google Play Store oraz App Store;
  • następnie należy zarejestrować konto w naszym systemie – jest to bardzo szybkie i proste;
  • mając zarejestrowane konto, można złożyć swoje pierwsze zamówienie, a także wskazać adres, z jakiego nasz kurier powinien odebrać rzeczy do prania;
  • na koniec należy uiścić opłatę – można to zrobić wygodnie z poziomu aplikacji, wprowadzając w niej dane swojej karty. Alternatywą jest opłacenie usługi kartą podczas odbioru prania.

I to wszystko!

Termin realizacji usługi

Kolejnym udogodnieniem dla Klientów naszej pralni jest możliwość wyboru dogodnego terminu odbioru i późniejszego zwrotu prania. Informacje na temat pożądanych terminów wystarczy zawrzeć podczas składania zamówienia w aplikacji. Dzięki temu nie ma potrzeby zmiany planów – to my dostosujemy się do potrzeb i wymagań Klienta. Powierzone nam pranie może powrócić do Klienta już po upływie 48 godzin, ale dokładny moment dostarczenia prania zostanie dostosowany do preferencji danej osoby.

Jakość usługi prania

To, co wyróżnia naszą pralnię to nowoczesny system składania i realizacji zamówień, ale jakość wykonanej usługi jest dla nas najwyższym priorytetem. Gwarantujemy, że oddając nam swoją odzież i tekstylia, znajdą się one w najlepszych rękach, i zostaną wyczyszczone z użyciem ekologicznych środków, dostosowanych do poszczególnych tkanin. Nasza usługa jest w pełni bezpieczna nawet dla najbardziej delikatnych i szlachetnych tkanin. Pranie zostanie dostarczone z powrotem do Klienta zgodnie z terminem wyznaczonym podczas składania zamówienia – obiecujemy, że będzie ono należycie wyprane i zapakowane, dzięki czemu od razu można użyć ich ponownie bądź schować do szafy. Każdy Klient jest dla nas wyjątkowy, i do jego zamówienia podchodzimy w sposób indywidualny – niezależnie od ilości prania czy rodzaju zabrudzeń.