Pralnia Wołomin

Spójrzmy prawdzie w oczy – aby zaimponować na spotkaniu biznesowym, czy nawet rozmowie kwalifikacyjnej nie wystarczy sama wiedza i doświadczenie – konieczna jest również odpowiednia prezencja. Prezencja nienaganna, czyli również higieniczna – nie ma nic gorszego, niż pojawić się na rozmowie o pracę w brudnych ciuchach. Może to być bowiem uznane za brak szacunku. Na szczęście jest proste i skuteczne rozwiązanie – nasza pralnia!

Co oferuje pralnia?

Jesteśmy firmą oferującą kompleksowe usługi prania i czyszczenia ubrań – i nie tylko – wykonanych z wielu tkanin. Z naszych usług korzystają biznesmeni, prawnicy, ale również zwyczajni Warszawiacy, którzy nie mają czasu lub możliwości, by samemu dokonać prania. W naszej pracy wykorzystujemy najnowocześniejsze rozwiązania – pierzemy na wysokiej jakości sprzęcie, wykorzystując przełomowe technologie, dzięki czemu uporamy się nawet z najbardziej nietypowym zabrudzeniem. Wdrożyliśmy również własną aplikację mobilną, aby możliwie jak najbardziej uprościć życie naszym klientom.

Nasze usługi świadczymy już od wielu lat i doskonale znamy potrzeby naszych klientów, toteż dostosowaliśmy pod nich każdą z naszych usług. Proponujemy wiele kompleksowych rozwiązań, w tym zarówno pranie chemiczne, jak i wodne – tak, aby klienci mieli większą możliwość dopasowania usługi pod swoje potrzeby. Dodatkowo, dzięki rozwiązaniom, jakie zaimplementowaliśmy ubrania w żaden sposób nie niszczą się ani nie uszkadzają podczas prania, niezależnie od wybranej opcji.

Na czym polegają usługi pralni?

Główną usługą w naszej ofercie jest specjalistyczne pranie przedmiotów wykonanych z różnego rodzaju materiałów Przyjmujemy między innymi garnitury, pościel, garsonki i znacznie, znacznie więcej. Nasza pralnia umożliwia skorzystanie zarówno z usługi prania wodnego, jak i chemicznego, dzięki czemu klient ma gwarancję uzyskania maksymalnie satysfakcjonujących go rezultatów minimalnym kosztem. Usługi prania wykonujemy zwracając szczególną uwagę na najdrobniejsze nawet szczegóły zlecenia, a przed wykonaniem prania dobieramy jego specyfikację tak, by jak najlepiej pasowała do rodzaju tkanin i indywidualnych życzeń klienta.

Ile kosztuje skorzystanie z naszej pralni?

Oferujemy usługi zbliżone cenowo do większości konkurencyjnych pralni, również tych znajdujących się w centrach handlowych. Oferujemy jednakowoż masę usług dodatkowych, w tym możliwość osobistego odebrania prania spod adresu klienta – wystarczy po prostu skorzystać z naszej aplikacji mobilnej. Klient może więc zlecić pranie nie wychodząc z domu, a następnie po prostu oczekiwać realizacji usługi (która w naszej pralni przebiega w błyskawicznym wręcz tempie). Oznacza to, że stosunek cena-jakość naszych usług jest znacznie lepszy, niż w większości konkurencyjnych pralni w Warszawie!

Jak złożyć zamówienie w pralni?

Wystarczą jedynie cztery proste i wygodne kroki, aby już wkrótce móc cieszyć się z idealnie wyczyszczonego, pachnącego prania, a najlepsze jest to, że by złożyć zamówienie nie trzeba nawet ruszać się z kanapy!

Krok 1 – instalacja aplikacji.

Najprostszym i najszybszym sposobem złożenia zamówienia będzie skorzystanie z naszej aplikacji. Znaleźć ją można w oficjalnych sklepach platform iOS i Android, dlatego nie ma problemu z jej dostępnością. Instalacja trwa zaledwie kilkadziesiąt sekund.

Krok 2 – założenie konta

Kolejnym krokiem będzie rejestracja zgodnie z wyświetlanymi na ekranie instrukcjami. Krok ten jest niezbędny, abyśmy wiedzieli spod jakiego adresu mamy odebrać pranie.

Krok 3 – złożenie zamówienia

Złożenie zamówienia w naszej aplikacji jest bardzo proste i intuicyjne, a do momentu skompletowania i potwierdzenia wszystkich informacji nasza pralnia nie pobierze żadnych opłat. Zapewniamy pełną anonimowość i gwarantujemy bezpieczeństwo powierzonego nam prania.

Krok 4 – płatność

Ostatnim krokiem jest opłacenie usługi. Można zrobić to natychmiast, podając dane karty kredytowej w naszej aplikacji, lub zapłacić przy odbiorze prania już po realizacji przez nas powierzonego nam zlecenia.

Jak szybko wykonujemy zlecenia?

Szybkość realizacji zamówień zależy od bardzo wielu czynników, lecz szczycimy się tym, iż w porównaniu z konkurencyjnymi pralniami realizujemy je stosunkowo szybko. Posiadamy bowiem bardzo bogatą bazę różnego rodzaju pralek, co umożliwia nam realizowanie nawet wielu skomplikowanych zamówień w tym samym czasie. Bardzo często zdarza się, że klientowi, który nam zaufał jesteśmy w stanie oddać gotowe, wyprane przedmioty już w 48 godzin po zgłoszeniu i przyjęciu zamówienia.

Gwarancja jakości pralni

Każdy klient, który zdecyduje się na skorzystanie z naszej usługi może być pewien jednego: każde zlecenie traktujemy priorytetowo i każdy klient jest dla nas ważny. Dołożymy wszelkich starań, by jego ubrania, pościel i innego rodzaju pranie wróciło pod względem czystości do stanu niemalże fabrycznego – oczywiście na tyle, na ile to możliwe. Gwarantujemy również pełne bezpieczeństwo transportu prania – podczas podróży w jedną i drugą stronę zostanie ono odpowiednio zapakowane i zabezpieczone przed uszkodzeniami. Klient może więc, odbierając swoje zrealizowane zamówienie w umówionym za pośrednictwem aplikacji terminie, być pewny jakości jego wykonania.