Białystok

Pranie. Prozaiczna czynność, którą ciężko polubić. Jeden z obowiązków domowych, bez którego nie da się funkcjonować. Nie da się go uniknąć, można jednak go sobie ułatwić, a w jaki sposób? Można je komuś zlecić. Zbyt piękne, aby mogło być prawdziwe? A jednak.

Dowiedz się więcej

Jesteśmy pralnią z wieloletnim doświadczeniem, staramy się spełnić nawet największe wymagania naszych klientów. Nasi wykwalifikowani pracownicy są ekspertami w dziedzinie prania, dlatego możemy być pewni, że zlecając nam usługę prania, zostawianie swoje ubrania pod okiem profesjonalistów, którzy doskonale się nim zajmą. Staramy się z całych sił wyjść naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, aby mogli zlecić pranie zaufanej firmie bez wychodzenia z domu. Nasza pralnia przyjeżdża do klienta, dzięki czemu jest unikatowa. Wszystko to dzięki nowoczesnej oraz innowacyjnej aplikacji mobilnej. Od dzisiaj będziecie mogli zlecić odbiór prania za pomocą prostej aplikacji mobilnej, bez konieczności tracenia czasu na zawiezienie oraz odbiór prania. Za pomocą własnego smartfonie, który zawsze macie przy sobie, zrobicie po prostu pranie 🙂 Wszystko to po to, aby nasi klienci jeszcze chętniej do nas wracali, a także polecali nas swoim innym. Jesteśmy pralnią dla każdego: starszych, młodszych, zapracowanych, zmęczonych, aktywnych, słowem wszystkich tych, którzy chcą cieszyć się czystymi ubraniami bez konieczności ich samodzielnego prania i suszenia. Nie tylko bowiem sam proces prania bywa żmudny i pracochłonny, ale także suszenia spędza wielu sen z powiek. Nikt nie lubi schnącego prania w łazience i porozstawianych po całym domu suszarek. Czas, który zaoszczędzicie dzięki temu, że to my zabierzemy od Was pranie, a później dostarczymy, możecie wykorzystać w dowolny sposób. Ogromnie się cieszymy, że możemy zrobić dla Was i za Was pranie. Zachęcamy zatem do skorzystania z naszych usług już dzisiaj.

Nasza pralnia stosuje najnowocześniejsze technologie, które nie tylko piorą, ale też dbają o ubrania, nie niszcząc ich. Dbamy o czystość i bezpieczeństwo, co jest niezwykle ważne w przypadku delikatnych tkanin. Świadczymy usługi z zakresu prania chemicznego oraz także wodnego. Obie te technologie są niezwykle skuteczne. Nasi pracownicy potrafią bezbłędnie rozróżnić jakiej technologii wymaga dany materiał. Co można wyprać w naszej pralni? Praktycznie wszystko od koszul, garsonek, garniturów i innych części garderoby, po pościel. Każdy, nawet najbardziej wymagający materiał, zostanie u nas dokładnie wyprany.

Zamawiając pranie w naszej pralni macie pewność, że pranie zostanie od Was odebrane, odpowiednio wyprane, zabezpieczone, spakowane, po czym odstawione pod wskazany adres. Jedyne co musicie po tym zrobić, to schować je do szafy. Za jakością idzie również u nas cena, co oznacza to, że za taką usługę nie zapłacicie więcej niż za pranie w zwykłej pralni osiedlowej czy takiej, która znajduje się w galerii handlowej. Co ważne, do pralni, przykładowe w galerii handlowej trzeba dojechać i to dwa razy. Korzystając z naszych usług, nie trzeba tego robić.

Złożenie zamówienia jest bardzo prostym procesem i składa się na niego zaledwie kilka kroków. Na początku instalujemy aplikację mobilną na swoim smartfonie. Aplikacja mobilna dostępna jest w sklepach zarówno dla platformy Android jak i iOS. Nie ma więc problemu z dostępem ze względu na rodzaj telefonu. Sama aplikacja mobilna jest niezwykle intuicyjna i nie ma konieczności zapoznawania się z niezrozumiałymi instrukcjami obsługi. Po instalacji rejestrujemy się i już możemy już składać pierwsze zamówienie. Podczas składania zamówienia na odbiór prania, należy podać dokładny adres, z którego odbierzemy przygotowane do wyprania rzeczy, a następnie dostarczymy je po wykonaniu usługi. Kolejną zaletą naszej pralni jest bardzo prosty sposób płatności, którego można dokonać na dwa sposoby. Można zapłacić kartą przy odbiorze u naszego pracownik lub wprowadzając samodzielnie dane karty w aplikacji mobilnej. Oba sposoby nie wymagają posiadania gotówki w domu, co jest bardzo wygodne.

Zostaje jeszcze kwestia terminy realizacji i tutaj znowu zaskoczenie, gdyż cała usługa zajmie nam zaledwie 48h! Czas to towar deficytowy w obecnych czasach, dlatego staramy się go dla Was zaoszczędzić podwójnie. Po pierwsze wykonują usługę super szybko, po drugie to my przyjeżdżamy do Was, dzięki czemu nie stoicie w korkach, nie szukacie miejsc parkingowych. Unikacie więc stresujących sytuacji. Pranie trafia do Was w nienagannym stanie, wyprane, świeże, pachnące i bezpiecznie zapakowane. Klient za pomocą aplikacji mobilnej wybiera termin odbioru prania oraz miejsce jego dostawy, nie ma więc możliwości, abyśmy przywieźli pranie, gdy nikogo nie ma w domu.

Podsumowując, korzystanie z naszej to same plusy: oszczędność czasu, oszczędność pieniędzy, spokój oraz wygoda, przejrzystość, łatwy sposób płacenia za usługę, idealna jakość wykonania, a to wszystko w przyjaznej atmosferze i bez wychodzenia z domu. Jesteśmy w stałym kontakcie z naszymi klientami, chętni na odpowiedzenie na dodatkowe pytania oraz wątpliwości.