Włochy

W natłoku zajęć, gdy świat pędzi naprzód, coraz więcej z nas zauważa, że czas jest bezcenny! Dlatego zamiast na żmudne prace domowe, warto poświęcić te bezcenne momenty na zabawę z dzieckiem, spotkania z rodziną lub przyjaciółmi czy rozwijanie własnych pasji.
Z pewnością pranie, suszenie i prasowanie to jedne z najbardziej czasochłonnych i powtarzalnych czynności domowych. Teraz, Pralni, możesz choć od czasu do czasu zyskać wolne chwile z rodziną, cedując ten obowiązek na nas! Sprawdź ofertę naszej pralni i zyskaj więcej wspomnień z bliskimi!

Lata praktyki

Pranie to coś na czym znamy się najlepiej! Od lat prowadzimy biznes pralniczy, posiłkując się solidną wiedzą z zakresu dbania o tekstylia. Nasza nowoczesna pralnia włochy i nieprzerwanie wdrażane nowości technologiczne gwarantują, że żadna plama nie oprze się naszym zabiegom, a złożone w nasze ręce ubrania i tekstylia domowe, nawet te najbardziej zabrudzone, zyskają nowe, długie życie i niekwestionowaną świeżość! W trosce o naszych stałych, jak i nowych klientów wdrożyliśmy, innowacyjne rozwiązanie – aplikację mobilną.
To nie tylko wygoda, ale i zwiększenie bezpieczeństwa w czasach pandemii.

Oferta – Pralnia Włochy

W naszej pralni oferujemy zarówno pranie codziennie jak i pranie chemiczne. Zajmiemy się zarówno popularnymi elementami garderoby, takimi jak koszule, sukienki, spodnie czy odzież sportowa, jak również odświeżymy bieliznę oraz zajmiemy się ubraniami, które trudniej jest uprać samemu, takimi jak garsonki, garnitury i inne stroje biznesowe, jak również oczyścimy wszelkie tekstylia, które potrzebują specjalnego prana – płaszcze wełniane i flauszowe, odzież skórzaną, czy odzież z tkanin delikatnych – jedwabiu, kaszmiru, batystu czy koronki. Posiadamy specjalną ofertę dla sukni ślubnych i wieczorowych, jak również zajmujemy się praniem domowych tekstyliów użytkowych – zasłon, firan, obrusów czy pocieli.

Cennik usług naszej pralni

Ceny naszych usług są zależne od rodzaju powierzonej nam odzieży oraz od stopnia jej zabrudzenia. Jednak koszta pralni nie odbiegają od cen rynkowych i są tożsame z cenami, które oferują pralnie sieciowe, mieszczące się w centrach handlowych, czy małe pralnie osiedlowe.

Aplikacja mobilna – wygoda i bezpieczeństwo

Nasza aplikacja mobilna jest intuicyjna i łatwa w użyciu. Jest dostępna zarówno w Google Play jak i w AppStore. Po pobraniu i instalacji należy dokonać szybkiej rejestracji, podając swoje imię, nazwisko oraz adres zamieszkania, który jest konieczny dla usługi odbioru i dowozu prania przez naszego kuriera.
Po szybkiej rejestracji można przystąpić do złożenia zamówienia na usługę pralniczą, wybierając dogodną dla siebie datę i godzinę odbioru prania przez naszego kuriera.
Funkcja rejestracji karty płatniczej w aplikacji pozwala na szybką i wygodną opłatę za usługę z poziomu aplikacji. Płatności można również dokonać u kuriera za pomocą karty płatniczej podczas odbioru prania. To nie tylko wygoda, ale również zwiększenie bezpieczeństwa zarówno naszych klientów jak i pracowników w dobie pandemii i zwiększonych zachorowań na grypę.

Błyskawiczna realizacja usługi

W aplikacji można nie tylko wybrać konkretną datę odbioru prania spod naszych drzwi, ale również dostosować do swoich potrzeb datę i godzinę jego odwozu do nas. Najkrótszy czas oczekiwania na czyste i świeże pranie to 48 godzin i w zdecydowanej większości przypadków udaje nam się tego terminu dotrzymać. Jednak w sezonach zwiększonego zapotrzebowania na usługi pralnicze (w okresach świątecznych na przykład) czas oczekiwania może się wydłużyć ze względu na zwiększone obłożenie. Warto o tym pamiętać, planując większe porządki i związane z nimi pranie.

Wysoka jakość potwierdzona przez klientów

Jesteśmy na rynku pralniczym od lat i przez cały ten czas naszym głównym celem była najwyższa jakość świadczonych przez nas usług. Zadowoleni klienci, którzy chętnie do nas wracają, to najlepszy dowód na to, że udaje nam się ten cel wypełniać w 100 procentach.
Zapraszamy do skorzystania z naszych usług!