Magdalenka

Ubrania codziennego użytku łatwo wyprać samemu. Odświeżyć w domowej pralce dżinsy, koszulkę czy bieliznę to żaden problem. Lecz co zrobić, jeśli nasza praca wymaga eleganckiego ubioru takiego jak garnitur? Lub jak wyprać samemu płaszcz? To już trudniejsze zagadnienia, które należy zlecić profesjonalistom, czyli nam! Pralnia kojarzy się trochę z czymś, co już minęło, ale nic bardziej mylnego – rozwijamy się i idziemy z duchem czasu. Nasza pralnia wyposażona jest najnowocześniejszy sprzęt, dzięki czemu ubrania nam powierzone będą odświeżone bez obaw o ich zniszczenie. Kolejnym dowodem na to, że nadążamy za trendami jest możliwość zamówienia usługi prania dzięki mobilnej aplikacji, czyli nawet będąc w łóżku możesz zlecić nam odświeżenie Twoich ubrań! To, co możemy zaoferować klientom udowadnia z powodzeniem, że pralnia nie odchodzi do lamusa tylko wkracza na zupełnie nowy etap!

Pralnia – na czym polega nasza oferta?

Zajmujemy się praniem garniturów, koszul, garsonek, żakietów, pościeli oraz wieloma innymi elementami garderoby. Znamy się także bardzo dobrze na czyszczeniu chemicznym płaszczy, ratujemy zmechacone ubrania, wywabiamy trudne plamy oraz wiele więcej. Stosujemy silne i bezlitosne środki dla uporczywych plam, ale jednocześnie przyjaznych dla materiału. Ubrania po skorzystaniu z usług naszej pralni wyglądają jak nowe i bardzo przyjemnie pachną. Oferujemy usługi z zakresu prania wodnego, ale również chemicznego. Czyścimy ubrania z najwyższą dokładnością, będąc przy tym bezwzględnymi dla plam jednocześnie niezwykle dbając o trwałość tkaniny. Wieloletni staż pracy w branży dał nam jakże cenne doświadczenie, które jest niezbędne i nieocenione w prowadzeniu działalności w sposób efektywny i sumienny.

Jaki jest koszt usługi prania?

Ceny, które oferujemy, są konkurencyjne i podobne do takich, które mają zwykłe, osiedlowe pralnie. Różnimy się tym, że doskonale wiemy, jak bardzo uciążliwe i krępujące może być paradowanie po mieście z ubraniami do prania. Nie każdy też ma samochód, więc na samą myśl o jeżdżeniu z wielkim i ciężkim pakunkiem komunikacją miejską odechciewa się od razu korzystać z usług pralni. Doskonale to rozumiemy! Przewidzieliśmy to i dlatego, wyróżniając się na tle konkurencji, deklarujemy, że odbierzemy Twoje pranie ze wskazanego przez Ciebie adresu! Oszczędzisz sobie stresu i nie stracisz cennego czasu, bo sami przyjedziemy po Twoje rzeczy. Oczywiście, po wszystkim odwieziemy je do Ciebie z powrotem. Tobie zostaje tylko czekanie w wygodnych kapciach, siedząc w fotelu.

Zamówienie usługi przez aplikację mobilną – jak to zrobić?

Nigdzie nie dzwonisz i nie denerwujesz się, że telefon jest ciągle zajęty albo że nikt nie odbiera. Ściągasz aplikację. To bardzo proste! Krok po kroku wyjaśniamy, jak tego dokonać:

  • Pobierz naszą firmową aplikację. W tym celu wejdź w App Store (jeśli posiadasz iPhone’a) albo w Google Play (jeśli używasz telefonu z Androidem) i wpisujesz w pole z lupką naszą nazwę.
  • Pobierz, następnie uruchom i zarejestruj się bardzo prosty i szybki sposób.
  • Złóż zamówienie. Nasza aplikacja jest bardzo intuicyjna, więc na pewno będziesz wiedział, jak się po niej poruszać.
    I tyle! Reszta leży w naszych rękach.

Za usługę możesz zapłacić, dodając dane z karty do swojego konta lub wygodnie kartą przy odbiorze. Co do pierwszej opcji bądź absolutnie pewien, że to dane poufne i służą wyłącznie w celu płatności za nasze usługi. Szanujemy i strzeżemy starannie Twoich danych wrażliwych tak, abyś nie musiał się martwić, że trafią w niepowołane ręce. Obie formy płatność są w pełni bezpieczne.

Jaki jest czas realizacji na usługę prania?

Ty nam powiedz! To Ty decydujesz, kiedy odbieramy Twoje pranie i przywozimy je do Ciebie z powrotem. W aplikacji mobilnej możesz wybrać dogodny dla siebie termin, a czas realizacji samej usługi nie przekroczy 48 godzin, za co możemy ręczyć w 100% naszym wieloletnim doświadczeniem w branży. Jeśli lubisz korzystać z usług sprawdzonych firm, przeczytaj setki pozytywnych opinii na nasz temat. Bez problemu odnajdziesz je w internecie. Przez lata naszej działalności sukcesywnie zdobywaliśmy zaufanie klientów, dzięki którym osiągnęliśmy stabilną i mocno ugruntowaną pozycję na rynku.

Rzeczy powierzone w nasze ręce to pewność, że wykonamy swoją pracę jak zawsze na najwyższym poziomie. Nie musisz już się bać i próbować czyścić zaplamionego płaszcza czy garnituru na własną rękę. My znamy się na swoim fachu i wiemy, jak czyścić ubrania, by nie uległy zniszczeniu i przeciwnie – by odnowić i uatrakcyjnić ich wygląd. Po wykonaniu usługi starannie pakujemy, przygotowujemy do transportu Twoje ubrania i odwozimy je tam, gdzie sobie życzysz przy zamawianiu usługi w aplikacji mobilnej. Znów możesz cieszyć się faktem, że nie trzeba po rzeczy nigdzie jechać samemu. Nie musisz mieć też przy sobie gotówki, bo opłatę uiścisz kartą albo wprowadzając dane z karty do aplikacji. Wszystko z myślą w pierwszej kolejności o komforcie klienta.

Nasze usługi zostały zaprojektowane tak, aby Tobie było wygodnie. Pobierz naszą aplikację już dziś!