Usługi

Czym zajmuje się pralnia Washster?

Nasze usługi:

Pranie kurtek puchowych

Pranie kurtek i innej odzieży, która zawiera pierze jest dość czasochłonne i wymaga odrobiny odpowiedniej wiedzy. Od wyboru odpowiedniego...

Prasowanie koszul

To chyba jedna z najbardziej znienawidzonych prac domowych. Niestety operując żelazkiem w domu nie zawsze da się dotrzeć w miejsca problematyczne...

Pranie pościeli

Wypoczynek w pachnącej, wykrochmalonej i czystej pościeli to relaks, ale także zdrowy sen, który pozwala zregenerować siły. Na taki luksus dziś...

Pranie koszul

Robienie prania dla wielu z nas jest jednym z najbardziej uciążliwych domowych obowiązków. Nie dość, że w jego trakcie możemy zabarwić nasze...

Pranie chemiczne

Pranie chemiczne jest najskuteczniejszym sposobem usuwania tłustych plam i innych zabrudzeń.

Pranie wodne

Pranie odzieży z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii, najlepszych środków chemicznych i precyzyjnych systemów ich dozowania.

Prasowanie

Prasowanie z należytą starannością, przy użyciu profesjonalnych żelazek parowych.

Maglowanie pościeli

Maglowanie to prasowanie mechaniczne w maksymalnie wysokiej temperaturze.

Gdy wróciłam do domu, czekała na mnie sterta prania. Wzięłam się do niego od ręki: smartfon, Washster i gotowe! ;).

Anna Szczeniakowska
Anna SzczeniakowskaWAW

Kiedyś miałam na głowie wycieczki do pralni, najpierw z brudnymi koszulami męża, a następnie po czyste koszule męża. Teraz mąż wziął to na siebie i sam zamawia odbiór i dostawę do biura lub do domu.

Edyta Kilsz
Edyta KilszWAW

Dziś wszystko można załatwić przez telefon. Dlaczego więc nie zamówić prania i prasowania z dostawą do domu?

Paulina Bajorek
Paulina BajorekWAW

Nasza pralnia świadczy profesjonalne usługi czyszczenia już od wielu lat. Dzięki zdobytemu w tym czasie doświadczeniu wiemy dokładnie jak obchodzić się z rzeczami oddanymi w nasze ręce. Zadowolenie Klienta stanowi dla nas najwyższą wartość. Wychodząc naprzeciw jego oczekiwaniom i potrzebom udostępniliśmy bardzo wygodną możliwość zamówienia usługi za pośrednictwem aplikacji mobilnej, a w trosce o nasze wspólne środowisko staramy się, aby oferowane usługi prania były jak najbardziej przyjazne naturze.

Jaki rodzaj usług proponujemy?

Chociaż w dzisiejszych czasach chyba nie ma domu bez pralki automatycznej, to nadal trudno obejść się bez usług dobrej pralni. Dlaczego? Pralnia chemiczna sprawdzi się doskonale tam, gdzie inne sposoby zawodzą.
Nasza pralnia poradzi sobie z każdym wyzwaniem dotyczącym usunięcia rozmaitych typów zabrudzeń z wszelkiego rodzaju tkanin. Świadczymy w tym celu kompleksowe usługi prania chemicznego oraz wodnego, również delikatnej garderoby z jedwabiu, lnu czy wełny, rzeczy takich jak:
  • bielizna osobista, koszule, bluzki, sukienki, spódnice
  • garnitury, marynarki, garsonki, żakiety, płaszcze, kurtki
  • zasłony, firany, obrusy, koce, narzuty, pościel, poduszki

Usługi pralni – ile to kosztuje?

Czy usługi pralni są drogie? Odpowiadając sobie na to pytanie, warto pomyśleć o korzyściach płynących z tego niezwykle komfortowego rozwiązania. Przede wszystkim pralnia pozwala zaoszczędzić sporo pracy oraz cennego czasu, którego ciągle wszystkim brakuje. Kolejną zaletą jest bezpieczeństwo powierzonych ubrań i tekstyliów oraz niezwykła skuteczność czyszczenia. Pracownicy pralni, dzięki posiadanym kwalifikacjom i doświadczeniu, wiedzą jak walczyć z uporczywymi zabrudzeniami na najbardziej wymagających i wrażliwych tkaninach.
W naszej pralni masz jeszcze jeden, ogromny bonus – nie musisz w ogóle wychodzić z domu, aby zrobić pranie. Sami odbierzemy je od Ciebie, bezpośrednio z podanego adresu, dzięki nowoczesnej aplikacji mobilnej.
Cena każdej usługi jest w głównej mierze uzależniona od rodzaju, a także ilości rzeczy, które zostawisz do czyszczenia w naszej ekologicznej pralni. Nie jest to jednak kwota wygórowana – mieści się w ramach cenowych każdej, zwykłej pralni osiedlowej czy dostępnej w galerii handlowej. 

Zamówienie prania? Nic prostszego!

Dzięki aplikacji mobilnej możesz teraz “wykonać” pranie jednym palcem. Zamówienie usługi jest bardzo proste i intuicyjne. Wystarczy że:

  • zainstalujesz aplikację mobilną – dostępną w Google Play lub App Store
  • zarejestrujesz się – podając dokładny adres odbioru
  • wprowadzisz dane karty płatniczej – lub zapłacisz przy odbiorze prania
  • złożysz zamówienie – na wybrany dzień i godzinę odbioru oraz zwrotu

Takie pranie to sama przyjemność! Zapewnia oszczędność czasu przy minimalnym zaangażowaniu – czyli po prostu maksimum komfortu.

Czas jest ważny – czyli termin realizacji usługi prania

W dążeniu do perfekcjonizmu zawsze dokładamy wszelkich starań, aby powierzone nam tekstylia były idealnie czyste i wypielęgnowane. Każda usługa wymaga określonego czasu wykonania, ale doskonale rozumiemy, że chcesz mieć swoją ulubioną część garderoby czy wyposażenia domu jak najszybciej. Dlatego pranie może być z powrotem u Ciebie już w 48h!
Na etapie składania zamówienia na usługę określasz pożądany przez siebie termin, zarówno odbioru jak i zwrotu prania. Naszym zadaniem jest natomiast dostosowanie się do Twoich preferencji.

Jakość przede wszystkim

Stawiamy na jakość! Stosowane przez nas nowoczesne metody oraz środki do prania cechuje ogromna skuteczność – rozpuszczają cały brud oraz wszelkiego rodzaju plamy, nie niszcząc przy tym materiału i zachowując pierwotny kształt ubrań oraz tekstyliów. Nasze ekologiczne podejście gwarantuje nie tylko najwyższą jakość prania i czyszczenia, ale także ogranicza negatywny wpływ procesu prania na środowisko.
Oddając ubrania do naszej ekologicznej pralni możesz mieć pewność, że znajdują się one w najlepszych rękach profesjonalistów, którzy znają się na tym, co robią. Nasz profesjonalny zespół zadba, aby Twoje rzeczy były należycie wyprane, odplamione, pachnące i porządnie zapakowane oraz dostarczone zgodnie z wybranym w aplikacji terminem. 

Pobierz aplkację Washster i złóż pierwsze zamówienie!