Pruszków

Masz już dość ciągłego prania, suszenia i prasowania? Twoja nowa bluzka znowu zbiegła się w praniu, a dziecko przez przypadek włożyło do pralki czerwoną koszulkę i wszystkie koszule i bielizna zyskały nowy, różowy kolor? Pralnia Pruszków Washster zdejmie z Ciebie to brzemię! Poznaj naszą szeroką ofertę, zobacz aplikację i zyskaj czyste i świeże pranie wraz z dodatkowym czasem, który zamiast przy pralce czy żelazku spędzisz na przyjemnościach!

Wiemy co i jak!

Być może trudno w to uwierzyć, ale my naprawdę lubimy prać! I znamy się na tym naprawdę nieźle! Od lat zajmujemy się tylko tym. Znamy wszystkie nowinki chemiczne i techniczne, zgłębiamy wiedzę na temat twardości wody i jej wpływu na pranie po to, a być Ty nie musiał tego robić. Znamy się na praniu chemicznym, wodnym i ekologicznym i jesteśmy w stanie ubrać nawet białe skarpetki treningowe nastoletniego piłkarza! Aby wyjść na przeciw potrzebom ery technologii, wprowadziliśmy aplikację mobilną, w której bez problemu zamówisz usługę!

Jak działa pralnia?

Współpraca z nami jest bardzo prosta i przyjemna. Ty masz coś, co potrzebuje odświeżenia. Być może to ulubione spodnie Twojego Syna, z których nie chcą zejść plamy z trawy, albo Twoja elegancka koszula, na którą ostatnio wylałaś wino? A może boisz się, że nie poradzisz sobie z wyczyszczeniem biurowej garsonki z sierści Twojego kota? Dla nas to chleb powszedni! Pierzemy zarówno ubrania, jak i inne tekstylia użytkowe. Rozprawimy się z poszarzałymi firanami, a plama z barszczu na świątecznym obrusie zniknie tak, jakby jej nigdy nie było. Doczyścimy kożuch na zimę, garnitur i płaszcz, a pluszowe zabawki Twojego dziecka będą czystsze niż w dniu, w którym je kupiono!

Ile to kosztuje…

Zapewne się domyślasz, że nie stosujemy w naszej pralni proszku reklamowanego przez prezentera telewizji. Stosowanie akredytowanych środków piorących i romans z najnowszą technologią są niestety droższe niż pudełko proszku w markecie. Ale zapewniamy Cię, że ceny nasze są bardzo podobne to cen popularnych pralni sieciowych. Konkretna kwota zależy od ilości prania, rodzaju odzieży/tekstyliów i intensywności zabrudzeń. Dokładny cennik jest dostępny stacjonarnie w naszych punktach lub pod podanym na stronie i w aplikacji numerem telefonu.

Aplikacja mobilna – dla łatwiejszego dostępu do usług

Możesz oczywiście wszystko załatwić tradycyjną metodą – zapakować swoje pranie i po prostu przywieźć je do nas. Ale jeśli cenisz swoją wygodę i czas – pobierz i zainstaluj aplikację mobilną. Po szybkiej i nieskomplikowanej rejestracji, możesz przystąpić do zamówienia kuriera, który o dogodnej dla Ciebie porze odbierze Twoje pranie spod drzwi. Oszczędzasz cenny czas i dbasz o bezpieczeństwo swoje i bliskich w tym trudnym czasie. Aplikacja jest dostępna zarówno dla użytkowników Androida jak i IOSa i do tego jest całkowicie bezpłatna.
Możliwość rejestracji karty płatniczej w aplikacji to szybkie i darmowe płatności za usługę. Istnieje również możliwość płatności kartą bezpośrednio u kuriera. Ze względu za bezpieczeństwo zarówno naszych pracowników jak i klientów, do odwołania nie pobieramy płatności gotówką.

Szybko i świeżo – to nasza dewiza

Bez względu na to, czy chcesz swoje pranie odebrać osobiście w punkcie czy nasz kurier ma je dostarczyć pod Twoje drzwi, minimalny czas oczekiwania to 48 godzin. W przypadku korzystania z aplikacji, możesz wybrać dowolną datę i godzinę dostarczenia Twojego prania do domu, która będzie dłuższa niż wspomniane dwa dni. Weź jednak pod uwagę czasowe, kilkudniowe przerwy w dostawach związane z okresami świątecznymi i zapanuj swoje pranie odpowiednio wcześniej.

Bielsze nie będzie

Od lat najważniejsza dla nas jest jakość naszych usług. Od lat robimy wszystko by nasze pralnie świadczyły usługi na najwyższym poziomie, dzięki temu wciąż obserwujemy zwiększające się grono naszych stałych klientów. Jesteśmy przekonani, że każdy, kto podejmie z nami współpracę, będzie wracał w nasze progi.
Zapraszamy!