Grodzisk Mazowiecki

Czy wiesz, że w ciągu średniej długości życia na pranie poświęcamy około 23214 godzin? To prawie 968 dni do daje ponad dwa i pół roku!  Podczas, gdy na śmiech poświęcamy tylko niecałe 115 dni. Ale jak tu się cieszyć, gdy mamy tyle prania? Pralnia Washster może rozwiązać Twój “brudny problem” – przełóż na nasze barki część swoich obowiązków i wykorzystaj ten czas na przyjemniejsze czynności!

Pranie to nasz konik

Pralnia to nasz rodzinny biznes, który prowadzimy od lat. Zaczynaliśmy w czasach, gdy jeszcze nie we wszystkich domach były pralki FRANIE. Przejmowaliśmy część domowych obowiązków pań domu, by te mogły więcej czasu spędzać z rodziną lub po prostu na tym, na co akurat miały ochotę. Od samego początku jesteśmy na bieżąco z każdą pralniczą nowinką, żeby wyjść naprzeciw nawet najcięższym próbom, przed jakimi stawiają nas klienci. W trosce o Twoje bezpieczeństwo oraz najwyższą jakość naszych usług, wprowadzamy genialną innowację – aplikację mobilną do składania zamówień.

Nie ma rzeczy, których uprać się nie da

Zdajemy sobie sprawę, że często profesjonalna pralnia jest ostatnią deską ratunku, gdy wcześniej zawiodły wszystkie inne środki, a babcine porady na temat wywabiania plam również się nie sprawdziły. Do tej pory nie spotkaliśmy się z plamami, których nie udało nam się sprać. Czy były to plamy z wina na ulubionej bluzce, ostry sos na nowym krawacie od teściowej czy smar na rękawie ulubionego swetra. Pierzemy wszystko i z wszystkiego. Oddamy blask i świeżość Twoim garsonkom, sukienkom, garniturom, podobnie jak każdemu ubraniu codziennemu – czy to rozciągnięty dres czy nowe dizajnerskie dżinsy! Oczyścimy Twój płaszcz po pobycie w szafie, wyczyścimy skórzane ciuchy – również motocyklowe, a Twoje poszarzałe firany i niedoprane obrusy zyskają jakość jak świeżo kupione w sklepie!
Stosujemy zarówno pranie wodne (np. pranie koszul) jak i chemiczne (np. pranie garnituru), dostosowując środki piorące i technologie prania do konkretnej sztuki odzieży, biorąc pod uwagę materiał, a jakiego została ona wykonana.

Ceny pralni

Powiedzmy sobie szczerze – być może pranie we własnej pralce jest tańsze, ale z pewnością mniej skuteczne w przypadku trudnych zabrudzeń i delikatnych materiałów.  Dodając do tego koszta zniszczonej przypadkiem odzieży… Cóż czasem lepiej oddać sprawę w ręce specjalistów. Zyskujesz nie tylko czyste i świeże ubrania, ale mnóstwo dodatkowego czasu. Szczegółowych informacji na temat cennika zasięgniesz pod naszym numerem telefonu lub na miejscu, gdyż cena zależna jest od typu tekstyliów i rodzajów zabrudzeń. Często jednak mamy zniżki i promocje dla stałych klientów, dlatego warto być na bieżąco z naszą aplikacją.

Proste zamawianie usługi

Nasza aplikacja jest prosta w użyciu i bardzo intuicyjna. Po pobraniu jej ze sklepu Google lub AppStore musisz dokonać rejestracji, podając dane umożliwiające naszym kurierom odbiór i dowóz prania – czyli Twoje dane adresowe. Po rejestracji możesz od razu przystąpić do zamówienia usługi.
Płatności za usługę można dokonać rejestrując w aplikacji dane Twojej karty płatniczej lub bezpośrednio u kuriera podczas odbioru prania również za pomocą karty. Ze względu na sytuację epidemiologiczną i bezpieczeństwo zarówno kurierów jak i naszych Klientów, nie pobieramy płatności gotówką.

Błyskawiczna realizacja zleceń

W aplikacji możesz wybrać zarówno dogodną datę i godzinę oddania jak i odbioru prania. Najkrótszy czas oczekiwania na świeże i pachnące ubrania to 48 godzin. Pamiętaj jednak, że są takie okresy w roku, gdy zwiększa się zapotrzebowanie na tego typu usługi i wtedy czas oczekiwania może się wydłużyć. Robimy jednak wszystko, by Twoje pranie wróciło do Ciebie błyskawicznie!

Jakość, którą pokochasz

Wciąż rosnące grono naszych stałych klientów to najlepszy dowód na najwyższą jakość świadczonych przez nas usług. Wiedz, że robimy wszystko, żeby grono to stale się powiększało, dlatego wierzymy, że również Ty docenisz naszą pracę i pozwolisz nam zająć się Twoim praniem.
Zapraszamy do współpracy!