Współpraca

Jak dołączyć do sieci pralni Washster i powiększyć grono swoich klientów?

Napisz do nas

Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, a odezwiemy się do Ciebie w ciągu 24h ze szczegółami wspołpracy z siecią pralni Washster.

Podpisanie umowy

Nasz przedstawiciel skontaktuje się z Tobą a po podpisaniu umowy o zachowaniu poufności, przedstawi szczegółowe warunki współpracy.

Dostarczenie narzędzi i szkolenie

Przygotujemy dedykowane dla Ciebie dostępy do naszej platformy obsługi zamówień. Dzięki temu będziesz mieć dostęp do wszystkich aktywności klientów, którzy zamawiają pranie w Twojej okolicy!

Większe zarobki z Twojej pralni

Dzięki sieci Washster będziesz pozyskiwać klientów zainteresowanych usługą prania w modelu door-to-door, która tak zyskuje na popularności, zwłaszcza w dzisiejszych czasach.

Zgłoś się już dzisiaj

Dane osobowe zawarte w Formularzu kontaktowym będą przetwarzane przez Administratora – tj. Washster” Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie (02-672), ul. Domaniewska 17/19 lok. 133, w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje pytania/wątpliwości lub załatwienia Twojej sprawy.

Jeżeli udzielenie odpowiedzi będzie wiązało się z przesłaniem informacji marketingowych, przez wypełnienie poszczególnych pół Formularza kontaktowego wyraźnie potwierdzasz zgodę na przekazanie Ci informacji o wybranych usługach/produktach, na podany przez Ciebie adres e-mail lub numer telefonu.  

Możesz cofnąć zgodę w każdym momencie bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem.

Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.

 

 

Najczęściej zadawane pytania

Kto może zostać partnerem Washster?

Współpraca z Washster przeznaczona jest dla osób prowadzących pralnie i chcących zapewnić swoim klientom nową jakość usług – pranie wraz z odbiorem / zwrotem zamawiane przez aplikację mobilną.

Jakim kapitałem należy dysponować, aby nawiązać współpracę z Washster?

Główne opłaty związane ze współpracą oparte są o model prowizyjny. Dzięki nim Washster prowadzi działania marketingowe i promocję aplikacji Washster w Twojej okolicy oraz w Internecie, a Ty masz więcej zleceń prania.

Jak długo trwają formalności?

Jesteśmy gotowi rozpocząć współpracę z pralniami w ciągu 2 tygodni od momentu podpisania umowy o współpracy.

Co Washster zapewnia w ramach współpracy?

Washster zapewnia m.in:

  • terminal płatniczy
  • narzędzia informatyczne do zarządzania zamówieniami złożonymi przez aplikacje mobilne
  • marketing i promocje usług w Twojej lokalizacji

Jak wygląda szkolenie?

Szkolenie z narzędzi zapewnianych przez Washster dopasowane jest do indywidualnych potrzeb pralni, z którą współpracujemy.

Szkolenie może być realizowane zarówno w formie zdalnej jak i u Ciebie w pralni.

Czy muszę świadczyć usługi w cenie, która jest na stronie?

Nie. Pozostawiamy naszym partnerom możliwość kształtowania cen usług według własnego uznania.

Jakich dochodów mogę się spodziewać będąc współpracując z Washster?

Oszacowanie potencjalnych dochodów dla konkretnej lokalizacji odbywa się w momencie tworzenia planu biznesu po podpisaniu umowy o współpracy.