Pobierz aplikację Washster
Pobierz aplikację Washster
Home / Services / Pranie koszul

Pranie koszul

[ Co oferujemy?]

Na czym polega pranie koszul?

Robienie prania dla wielu z nas jest jednym z najbardziej uciążliwych domowych obowiązków. Nie dość, że w jego trakcie możemy zabarwić nasze ulubione ubrania, to potem musimy jeszcze je wyprasować. Najtrudniejsze jest chyba jednak pranie i prasowanie koszul.

Dla kogo pranie koszul?

Chyba każda domowa gospodyni zgodzi się, że dbanie o elementy stroju galowego może przyprawić o prawdziwy ból głowy. Przede wszystkim, pranie koszul stwarza zagrożenie zniszczenia materiału, przez zastosowanie złej temperatury wody, zabarwenie materiału lub użycie środków piorących niskiej jakości. Dodatkowo prasowanie koszul również może być bardzo pracochłonne. Omawiana część garderoby jest bowiem bardzo często wykonywana z materiałów sztucznych lub bawełny z domieszką włókien syntetycznych. Chyba każdy, kto choć raz miał w ręku żelazko, doskonale wie, że takie połączenie oznacza wieczne gniecenie się tkaniny i ryzyko jej przypalenia. Dlatego, aby uniknąć tych wszystkich wysiłków, zmartwień i nerwów, warto skorzystać z działalności lokalu, który oferuje pranie koszul!

Korzystanie z usług pralni niesie za sobą wiele korzyści. Przede wszystkim, personel pracujący w zakładzie jest odpowiednio przeszkolony do dbania o czystość tkanin przerożnych rodzajów. Posiadając tę cenną wiedzę, pracownicy są w stanie dobrać odpowiednie środki piorące oraz tryb prania, czyli m. in. temperaturę wody. Jak już wcześniej wspomniano, ma to bardzo duże znaczenie w przypadku części garderoby galowej, do której właśnie zaliczają się koszule. Co więcej, sprzęt montowany ma przeznaczenie specjalistyczne. Oznacza to, iż jego zdolności i jakość działania dosłownie biją na głowę poczciwe pralki czy suszarki bębnowe, które znajdują się w naszych domach. Pranie koszul w tego typu zakładzie jest zatem gwarancją dbałości o nasz strój!

Wiele osób decyduje się na zaoszczędzenie pieniędzy i pierze koszule na własną rekę, po czym zanosi je do zakładu tylko po to, aby zostały wyprasowane. Taki zabieg jednak mija się z celem i jest nieopłacalny. Po pierwsze, jak już wcześniej wspomniano, piorąc drogą koszulę w domowej pralce, możemy ją po prostu zniszczyć, a wtedy nawet najlepsze prasowanie jej nie pomoże. Po drugie, chodzi o oszczędność czasu. Lepiej wszystko załatwić za jednym razem. Do tego, wbrew pozorom, koszt domowego prania wcale nie jest taki niski. Przecież przez pralkę przepływają niekiedy setki litrów wody, zużywana jest duża ilość prądu oraz środki piorące. W dodatku czasami zdarza się, że czyszczenie i tak trzeba powtórzyć, a nasz wydatek rośnie. Czy nie lepiej zatem od razu pójść do pralni i od razu zamówić pranie i prasowanie koszul? W ten sposób oszczędzimy czas, nerwy i pieniądze.

Pewnie niektórzy, czytając ten tekst, zadadzą sobie teraz pytanie: no dobrze, ale ile kosztuje pranie koszul w pralni? Usługa tego typu kosztuje – uwaga – maksymalnie  zaledwie kilkanaście złotych za sztukę. I to razem z prasowaniem! Czasem jednak koszt tej usługi kształtuje się w granicach do 10 złotych. Teraz mogą Państwo przekonać się, że argument dotyczący wyższej opłacalności, jaką posiada pranie koszul w zakładzie nad praniem w domu, wcale nie był bezzasadny.

Ktoś może jednak pomyśleć, że w sumie i tak nie opłaca się mu korzystać z usług oferowanych przez pranie koszul, gdy ma do uprania jedną część stroju. Pamiętajmy jednak, że w naszym życiu zdarzają się sytuacje, gdy po prostu musimy wykonać wielkie pranie dla całej rodziny. Mogą to być przygotowania do swiąt, uroczystości rodzinnych czy wspólnego wyjścia wszystkich domowników „na miasto”. Wtedy najłatwiej się przekonać, że pranie koszul poza domem jest niezwykle wygodne. Nie płacimy bowiem zbyt dużo, a zyskujemy ogromną ilość wolnego czasu, który możemy spędzić z bliskimi lub poświęcić na załatwianie innych ważnych spraw.

[ Pobierz naszą aplikację ]

Nie masz jeszcze naszej aplikacji?

Przekaż swoje pranie w nasze ręce z nową innowacyjną aplikacją washster! Teraz możesz zamówić profesjonalne usługi pralnicze z łatwością i wygodą na wyciągnięcie ręki. Wystarczy kilka kliknięć, aby umówić odbiór i dostawę swojego prania, a nasza zaufana ekipa pralniarzy zadba o resztę.