Pobierz aplikację Washster
Pobierz aplikację Washster
Home / Single Post

Single Post

20 sie
Posted by:  Washster

Pranie wcale nie musi być takie nieprzyjemne!

W ostatnich latach zdecydowanie wzrosła nasza świadomość dot. zbyt częstego używania chemikaliów i środków syntetycznych w życiu codziennym. Przejawia się to przede wszystkim w przeprowadzaniu szeroko pojętych czynności higienicznych, do których zalicza się także robienie prania. Właśnie dlatego nasza pralnia używa ekologicznych środków piorących, które są neutralne dla środowiska i dla skóry. Ponadto wychodzimy naprzeciw nowoczesności, oferując Klientom zamawianie usług za pośrednictwem naszej pralni w telefonie. Te cechy pokazują, że bardzo poważnie podchodzimy do prowadzonej przez nas działalności.

Jak działa prowadzony przez nas zakład?

Pralnia Washster zajmuje się praniem przeróżnych części garderoby: od tych używanych codziennie, po stroje galowe, czyli np. pranie koszul, garnitury i garsonki. Ponadto oferujemy także czyszczenie bielizny pościelowej oraz zasłon firan i obrusów. Dzięki temu nasz Klient nie musi robić wielkiego prania w domu, które nie dość, że jest czasochłonne, to jeszcze zabiera ogromne ilości wody i środków piorących. Ponadto nasz personal posiada bogate doświadczenie w dziedzinie pielęgnacji tkanin, dlatego Klient, oddając swoje ubranie do punktu, ma pewność, iż wróci ono do niego we właściwym stanie. Jest to bardzo ważne, gdyż wiemy, jak łatwo zabarwić pranie lub zniszczyć je, poprzez wypłukanie tkanin za pomocą zbyt mocnych środków lub za gorącej wody.

Ile trzeba zapłacić za usługę profesjonalnego prania?

Jeśli chodzi o cennik pralni, oczywiście są one różne, w zależności od tego, jaką część garderoby czy bielizny pościelowej chcemy wyprać. Wysokość stawek nie różni się jednak od cenników pralni, które możemy znaleźć na osiedlu lub w niemal każdej galerii handlowej. Ogromną zaletą prowadzonej przez nas pralni jest również fakt, że Klient wcale nie musi stawić się w pralni, by zostawić swoje rzeczy. Jak to jest możliwe? Chodzi oczywiście o użycie wspomnianej na początku aplikacji mobilnej. Wystarczy, że za jej pośrednictwem zamówimy daną usługę, wpisując nasz adres i umawiając się, kiedy ma przyjechać nasz pracownik. Gdy zjawi się on pod naszymi drzwiami, będziemy mogli przekazać mu nasze rzeczy, które zostaną od razu przekazane do pralni. W ten sposób możemy załatwiać nasze sprawy o wiele szybciej, a zaoszczędzony czas możemy poświęcić na ważniejsze lub bardziej interesujące aktywności.

Aplikacja mobilna – mocny atut naszej firmy

Skoro wywołaliśmy już na temat aplikacji mobilnej naszej pralni, porozmawiajmy chwilę o tym, jak możemy zacząć korzystać z jej możliwości. Przede wszystkim omawiany program może być pobrany ze wszystkich najpopularniejszych sklepów z aplikacjami (np. Google Play, Appstore). Dzięki temu jest ona dostępna praktycznie dla każdego użytkownika smartfona! Rejestracja jest bardzo prosta i nie odbiega znacząco od podobnych procedur przeprowadzanych w innych aplikacjach. Po jej sfinalizowaniu, możemy złożyć nasze zamówienie, wpisując dane wymienione w poprzednim akapicie. Płatność za usługę również może być realizowana przez opisywany program. Wystarczy wprowadzić do niego numer naszej karty płatniczej. Jeśli jednak nie chcemy tego robić, możemy zapłacić przy odbiorze zamówienia przez pracownika naszej pralni, który posiada sprzęt pozwalający na pobieranie opłat udzielanych za pomocą kart płatniczych.

Krótki czas realizacji usługi i wysoka jakość

Oddając pranie do naszego punktu, mogą być Państwo pewni, że zostanie ono Wam zwrócone maksymalnie w przeciągu 48 godzin! Jeśli jednak Klientowi nie odpowiada dana pora zwrotu, sam może wybrać, o której godzinie chce zabrać swoje rzeczy! Jest to niezwykle wygodne rozwiązanie, dzięki któremu nie będziemy musieli zmieniać swojego planu dnia. Jeśli nasz interesant wyrazi taką wolę, pranie może zostać mu dostarczone prosto pod drzwi domu. Oczywiście, jak już wcześniej wspomniano, nasz kompetentny personel stosuje środki najwyższej jakości i ze szczególną starannością przykłada się do swojej pracy. Dzięki czemu Państwa rzeczy wrócą do Was dokładnie wyczyszczone i zapakowane.