Pralnia Praga Południe

Twoja pralnia

Pralnia z wieloletnim doświadczeniem, dla której najważniejsze jest zadowolenie klientów to właśnie my. Dokładamy wszelkich starań, aby osoby, które powierzają nam swoje pranie były usatysfakcjonowane. Jeśli klient jest zadowolony, to my jesteśmy zadowoleni. Wierzymy głęboko w to, że nasza praca ma sens i może uszczęśliwiać ludzi, nawet jeśli chodzi o tak prozaiczną czynność jaką jest pranie. Staramy się wychodzić na przeciw oczekiwaniom klientów i spełniać ich wszystkiego oczekiwania. Żyjemy w w ciągłym biegu, często nam brakuje czasu na wykonanie obowiązków domowych, bez których nie da się funkcjonować. Jeden z nich, jakim jest pranie, możemy znacznie Ci ułatwić. Dzięki usługom naszej pralni zaoszczędzicie czasu i pieniądze, a to wszystko za sprawą wprowadzenia możliwości zamawiania usługi prania, za pośrednictwem aplikacji mobilnej. Aplikacja w smartphonie to jedyna rzecz jakiej potrzebujesz, aby zamówić i odebrać swoje pranie.

Nasza pralnia stosuje nowoczesne technologie, dzięki czemu możecie być pewni, że ubrania są bezpiecznie. Pozbędziemy się wszelkich zabrudzeń, nie niszcząc przy tym tkanin, ponieważ dostosowujemy sposób prania, do tkaniny z jakiej wykonane jest ubranie. Oddając swoje ubrania do nas, oszczędzacie czas, mając jednocześnie pewność, że odbierzecie idealnie wyprane i pachnące rzeczy. I to wszystko bez wychodzenia z domu. Brzmi niewiarygodnie, ale jest banalnie proste.

Nasza wyjątkowa pralnia zajmuje się praniem koszul, garniturów, garsonek, pościeli oraz innego rodzaju garderoby. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie i dbamy o każdy szczegół, a to wszystko po to, by zobaczyć Wasze zadowolenie podczas odbioru prania.

Nasza pralnia świadczy usługi prania chemicznego oraz wodnego. Zarówno jedna jak i druga metoda są wyjątkowo skuteczne. Rodzaj prania dostosowujemy zawsze do konkretnego ubrania.

Ile kosztuje pralnia?

Zlecając nam pranie można zaoszczędzić nie tylko czas, ale też pieniądze. Za pranie w naszej pralni zapłacicie nie więcej niż za tą samą usługę w pralni osiedlowej czy pralni znajdującej się w galerii handlowej. U nas zyskujecie jeszcze dodatkowo czas, gdyż sami obierzemy od Was pranie i dostarczymy je z powrotem, po wykonaniu usługi. Dowóz prania do pralni łączy się też często z kosztami paliwa czy biletów za parking. Zamawiając pranie u nas, zyskujecie zatem podwójnie. To wszystko dzięki innowacyjnej aplikacji mobilnej. Nasza pralnia oferuje usługę kompleksową, co jest niezwykle ważne dla osób zapracowanych. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług osoby starsze, rodziny z dziećmi, w których pranie nigdy się nie kończy, a także wszystkich tych, którzy nie ma ochoty tracić czasu na robienie prania i wolą poświęcić ten czas na znacznie przyjemniejsze czynności. Nie będziecie musieli przejmować się praniem, wywieszaniem go, suszeniem oraz składaniem. Dzięki naszej pralni Wasze łazienki, balkony oraz tarasy będą wolne od wiszącego i schnącego prania, które nie jest ozdobą domu. Obecne czasy pandemii koronawirusa nie sprzyjają częstemu przemieszczaniu się, wiele osób jest zmuszona przebywać na kwarantannie domowej. Usługa prania z odbiorem i dowozem po skończonej usłudze, jest więc bardzo dobrym rozwiązaniem.

Jak zamówić pranie?

Zamówienie prania jest niezwykle proste. Potrzebny jest do tego jedynie smartfon. Jedyne co należy zrobić to zainstalować aplikację mobilną na swoim smartofnie. Jest ona dostępna do pobrania w sklepach dla platformy Android oraz iOS. Następnym krokiem jest bardzo prosta i szybka rejestracja i już można składać zamówienie na odbiór prania. Aplikacja jest bardzo prosta i intuicyjna. Zlecenie można wykonać w kilku prostych krokach, będąc w tym czasie w pracy czy na spacerze. Za pranie można zapłacić na na dwa wygodne sposoby. Pierwszy z nich to wprowadzenie danych karty płatniczej w aplikacji, drugi sposób to płatność kartą u nas, bezpośrednio przy odbiorze prania. Szybko, prosto i bezgotówkowo.

Ogromnym atutem jest też to, że działamy nie tylko skutecznie, ale też bardzo szybko, pranie będzie bowiem z powrotem u Was w ciągu zaledwie 48h! Jest to naprawdę wyjątkowo krótki czas, biorąc pod uwagę fakt, że wchodzi w niego także usługa przywiezienia czystego prania pod wskazany adres. Podczas składania zamówienia można wybrać dogodny termin zarówno odbioru prania jak i jego zwrotu pod wskazany w aplikacji adres.

Jakość usług pralni

Gwarantujemy najwyższą jakość naszych usług. Możecie być pewni, że Wasze pranie znajduje się w dobrych rękach. Zostanie ono dostarczone czyste, pachnące oraz bezpiecznie i porządnie zapakowane, a to wszystko w jedyne 48h. Duże doświadczenie w branży pozwala nam nazywać się ekspertami w dziedzinie prania, która jest niezbyt lubianym, a przede wszystkim czasochłonnym zajęciem. Od dzisiaj możecie je wykreślić z listy Waszych obowiązków.

Dziękujemy Wam serdecznie za zaufanie jakim obdarzacie naszą pralnię i zapraszamy do skorzystania za naszej innowacyjnej usługi, jaką jest mobilne zamawianie i odbiór prania w 48h. Gwarantujemy Wam najwyższą jakość wykonanej usługi i pełne zadowolenie. Z niecierpliwością czekamy na Wasze pierwsze zamówienie!