Pobierz aplikację Washster
Pobierz aplikację Washster
Home / Services / Pranie chemiczne

Pranie chemiczne

[ Co oferujemy? ]

Dla kogo pranie chemiczne?

Czystość tkanin jest priorytetem, który realizowany jest w oparciu o nowoczesne urządzenia oraz dobór odpowiednich programów prania i detergentów. Pranie wodne, w odróżnieniu od prania chemicznego, przebiega podobnie do procesu prania, jaki wykonuje się w warunkach domowych, jednak profesjonalna oferta to profesjonalne efekty, których nie osiągniemy, używając domowej pralki i dostępnych środków piorących.

Na czym polega pranie chemiczne?

Urządzenia, które wykorzystuje się w pralni, swoim rozmiarem oraz zakresem dostępnych programów wyróżniają się na tle pralek, użytkowanych w domach. Duże pralki profesjonalne mogą pomieścić tekstylia większych rozmiarów, które w warunkach domowych są niemożliwe do uprania. Detergenty, stosowane podczas prania wodnego są starannie dobrane do określonego rodzaju i kolorystyki tkanin, aby zachować wszystkie ich właściwości. Najwyższa jakość usług zagwarantowana jest dzięki sumienności i zaangażowaniu personelu, który wspiera nieustanną chęć poprawy jakości obsługi.

[ Pobierz naszą aplikację ]

Nie masz jeszcze naszej aplikacji?

Przekaż swoje pranie w nasze ręce z nową innowacyjną aplikacją washster! Teraz możesz zamówić profesjonalne usługi pralnicze z łatwością i wygodą na wyciągnięcie ręki. Wystarczy kilka kliknięć, aby umówić odbiór i dostawę swojego prania, a nasza zaufana ekipa pralniarzy zadba o resztę.