Pobierz aplikację Washster
Pobierz aplikację Washster
Home / Services / Pranie pościeli

Pranie pościeli

[ Co oferujemy? ]

Dla kogo pranie pościeli?

Wypoczynek w pachnącej, wykrochmalonej i czystej pościeli to relaks, ale także zdrowy sen, który pozwala zregenerować siły. Na taki luksus dziś może sobie pozwolić każdy wybierając usługi pralnicze, w ramach których jest wykonywane pranie pościeli. Jest to rozwiązanie dla tych, którym zależy na oszczędności czasu, dokładnym efekcie oraz dbałości o tkaninę w taki sposób, by w czasie prania nie uległa zniszczeniu. Doświadczenie osób świadczących w pralni usługę prania pościeli gwarantuje idealny efekt za grosze. Jaki korzyści można odnieść korzystając z pralni?

Osoby robiące karierę, które nie mają zupełnie czasu na zajmowanie się prozaicznymi domowymi obowiązkami na pewno będą zadowolone z kompleksowej usługi. Zaczynana się ona w momencie odebrania prania bezpośrednio od klienta. Dzięki temu nie musi on zupełnie planować tego, by wstąpić do prani i zawieść swoją pościel. Następnie bielizna pościelowa jest prana i krochmalona po czym z powrotem wraca do klienta w wyznaczonym terminie. Takie rozwiązanie to także znaczne ułatwienie życia osobom, które nie maja czasu lub ochoty na pranie i prasowanie pościeli ze względu na posiadanie dużej rodziny czy opiekowanie się osobą chorą. Pranie pościeli w pralni dziś już nie jest uważane za coś dostępnego tylko nielicznym ze względu na bardzo przystępne ceny. Wielu klientów również wyjątkowo ceni usługę odebrania pościeli, stanowi ona podstawę kompleksowej obsługi.

Domowe pranie pościeli może nastręczać wiele trudności. Wystarczy wymienić takie jak dobór odpowiednie temperatury i detergentu do prania, czy niezadowalające efekty, szczególnie jeżeli mamy do czynienia z pościelą białą. Dzięki usłudze pralniczej można liczyć na idealnie czystą pościel bez plam. Jest tak dzięki używaniu specjalistycznych środków, które mają zastosowanie w profesjonalnych pralniach. Ponadto pranie pościeli to nie wszystko. Na koniec zostaje ona dokładnie wykrochmalona, dzięki czemu można się cieszyć materiałem bez zagnieceń. Trzeba przyznać, że trudno osiągnąć tak dobry efekt operując zwykłym żelazkiem. Ponadto brak czasu i zmęczenie sprawiają często, że po prostu w warunkach domowych się pościeli nie prasuje.

Pranie pościeli i jej krochmalenie przed oddaniem klientowi przede wszystkim pozwala się pozbyć odchodów roztoczy, które mają działanie silnie alergizujące, Roztocza zaś bytują w kurzu. Usługi pralnicze pozwalają usunąć kurz i brud nagromadzone wewnątrz włókien pościeli. Dodatkowo podczas prania profesjonalnego usuwane są zarodniki pleśni i grzybów. One także powodują silną alergię kontaktową oraz wziewną. Z tego względu pranie pościeli w pralni można polecić każdemu kto ma domowników zmagających się z uczuleniami, które utrudniają spokojny sen bowiem negatywnie wpływają na oddychanie czy też dają odczucia świądu na skórze. Pościel wyprana w pralni jest pozbawiona wszystkich tych patogenów i zapewni zdrowym, głęboki i relaksujący sen bez wybudzeń, a więc także i rześki poranek. Oczywiście usuwanie patogenów warto praktykować nie tylko w przypadku alergików w domu, ale także profilaktycznie, ponieważ alergię można nabyć w każdym wieku na skutek stałej ekspozycji na jakiś czynnik, którego skóra nie toleruje, a takim czymś jest bardzo często kurz nagromadzony w pościeli. Takiego efektu nie da się oczywiście w 100% osiągnąć piorąc pościel w domowej pralce.

Domowe pranie tkanin delikatnych często kończy się na zniszczeniu materiału. W pralni specjaliści dobiorą zarówno odpowiednią temperaturę jak i sposób prania. Dzięki temu ryzyko uszkodzeń jest zminimalizowane praktycznie do zera. Do pralni warto więc oddawać szczególnie droższą pościel, którą można uszkodzić nieumiejętnym traktowaniem.

Zasadniczymi zaletami usługi prania pościeli w pralni jest są przede wszystkim kompleksowość oraz zdjęcie obowiązku związanego z dbaniem o czystość bielizny pościelowej. Po dostarczeniu pościeli z powrotem do klienta, może się on od razu cieszyć świeżością i miłym zapachem. Pozostaje mu już jedynie zmiana poszewek i prześcieradła. Nie musi on myśleć o poszczególnych etapach prania, prasowaniu czy dowozie. Ponadto może być pewny tego, że pościel została uprana dokładnie, a materiał jest pozbawiony nie tylko zabrudzeń, wilgoci, łoju czy pozostałości naskórka, ale także roztoczy, grzybów, pleśni czy innych patogenów. Wszystko to szybko, sprawnie i profesjonalnie.

[ Pobierz naszą aplikację ]

Nie masz jeszcze naszej aplikacji?

Przekaż swoje pranie w nasze ręce z nową innowacyjną aplikacją washster! Teraz możesz zamówić profesjonalne usługi pralnicze z łatwością i wygodą na wyciągnięcie ręki. Wystarczy kilka kliknięć, aby umówić odbiór i dostawę swojego prania, a nasza zaufana ekipa pralniarzy zadba o resztę.